Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, manapság mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, manapság mennyire könnyen kaphatóak a lányok? Honnan lehet megtudni külsőből, hogy valaki könnyen kapható?

Figyelt kérdés

Általánosságban érdekelne, leginkább szexre, főleg lányok véleménye érdekelne.

15 - 25 éves korú lányokról van szó.


2011. szept. 5. 17:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%

Igazad van (26L) himk*rvák vagyunk mi férfiak, hiszen nálunk az a szégyen ha elutasitasz egy magát felajánló csini csajt.Ez igy van.Én 30 vagyok, de már utasitottam el lányt, igaz nehezebb lett volna ezt megtenni ha bombázó stb stb...na mindegy, azért a jó úton haladok, nagyonis a lány lelkét,személyiségét nézem mostanában...épp ezért rengeteg lány kiszürödik, alig marad 1-2 akivel lehetne ismerkedni.


Kérdezőnek is válaszoljak...nem olyan egyszerü felismerni, hogy melyik könnyelmü...egyesek dögösen öltözködnek mégse akarnak összefeküdni akárkivel...szerintem ki kell ezt tapogatozni,udvarolgatsz figyeled a reakcióját a pénz témára...másik dolog az udvarlás,kezdeményezés amitől valahogy nem lehet megmenekülni.Sok nő inkább leéli az életét egyedül, mintsem neki álljon kezdeményezni...úgyhogy nincs mit tenni, szépen lelassitasz a kocsiddal miközben megy a járdán, lehuzod az ablakot és flörtölsz...


Én is utálok kezdeményezni de rá vagyok kényszerülve...égtem is eleget, dehát ebből tanul az ember.A pénz meg a kocsi csaj jópontok, de attól még csak oda kell menjél a rib*nchoz, nem fog az a kocsid elé ugrani, vagy megállni a kocsid elött és dicsérni a kocsidat...

2011. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én bizony dekoratív csajnak számítok, sőt, lehet, akár könnyen kaphatónak néznek: egészen az első mondatig. Szerintem külsőből csak kicsit lehet tudni, nekem van olyan ismerősöm aki visszafogottabban öltözik, és mégis egy nagy ribi:) Szerintem pár szóból ezt úgyis meg lehet állapítani. 20/L
2011. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon igaz, utolsó! Gyakran egyáltalán nem látszik rajtuk.
2011. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A nők egymásnak öltöznek ki nem a pasiknak.... De komolyan minden nő rivalizál a másikkal, egyébként meg ha van egy szép arcú, jó alakú, csinos lány, szted nincs oda érte minden pasi?! Főleg ha még a rucija is kihívó... Ha meg megteheti válogat, mert a pasik között nagyon kevés a jóképű, jó testű(nem túlgyúrt), divatos ruházatú, magára adó, ápolt személy. A csinos lányoknál csak az igényes pasik jöhetnek szóba, akik intelligensek, és jó a dumájuk is. Persze az mindig jó, ha van pénze, de nem elsődleges szempont.
2012. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 cynic ***** válasza:

"A csinos lányoknál csak az igényes pasik jöhetnek szóba, akik intelligensek, és jó a dumájuk is."


az a gond hogy igencsak szeretitek túlértékelni magatokat.


bírom, amikor az átlag 7/10-es csajok elvárják, hogy brad pitt-kategóriás pasijuk legyen, csak azért, mert valamivel jobban néznek ki, mint az átlag. aztán jön a pofáraesés, amikor a srác megcsalja, vagy otthagyja a g.cibe, mert talált egy még jobb csajt magának, és bizony ő is megteheti, hogy válogasson.

2012. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!