Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeserít a magasságom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserít a magasságom, külsőm, mindenki sokkal fiatalabbnak néz miatta. Pasik nem vesznek észre, tegnap sem akit megismertem?

Figyelt kérdés
Nagyon rendes és aranyos pasit ismertem meg tegnap, olyan szépfiús kinézetűt, ám teljesen normális, nem beképzelt. De ő is megvan 180 cm, én meg csak 162. Kislányos az arcberendezésem, ezért 16-17 évesnek szoktak nézni rendszeresen, a magasságom csak rátesz erre. Pedig már 23 vagyok. Azt is hozzáteszem, hogy inkább átlagos vagyok, szóval az esélyeim csökkennek méginkább. És hát ő sem vett észre nőként, jókat hülyültünk, de ugy érzem, hogy semmi esélyem hogy többet lásson bennem, mint barátot... Nem tudom megszokni ezt az állapotot, hogy a férfiak igy átnéznek rajtam a külsőm miatt.
2011. szept. 5. 21:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mentek a privik, akik kértek.
2011. szept. 5. 21:39
 12/16 anonim ***** válasza:
50 éves korban minden nő téged fog irigyelni, hű, mi vén satrafák vagyunk, ez meg 35-nek néz ki! :)
2011. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Öhm, ha lehet képet kérni akkor én is élnék a lehetőséggel. :P

21:06-os voltam ;)

2011. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Már nem azért de az alacsony lányok pont emiatt az érzésük miatt nagyon aranyosak! Semmivel sem kevésbé nők mint a zsiráf társaik! Privit ide is! :D

22/F

2011. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Legtöbben koruknál fiatalabbnak kinézőket keresnek! :P

Én is :D

F18

2011. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ÖRÜLJ!

175 centi vagyok,mint egy zsiráááf.

nem vehetek fel egy jókis magassarkút mert kétméteres leszek:((

20L

2012. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!