Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több esélye van egy pasinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több esélye van egy pasinak a nőknél ha befújja magát valami jó parfümmel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 16:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát az illat mindenkire nagy hatással van. én akkor szeretem legjobban barátnőm bőrét szimatolni amikor nemérezni rajta parfümöt meg deo t. viszont egy egy parfüm is nagyon jo hatással tud lenni, gondolom ez forditva is igaz, tehát a lányokat is lehet "az orruknál fogva vezetni"

mint valaki már írta, ismerkedésnél segít felkelteni a másik érdeklődését, hosszú távon viszont a saját illatod fog számítani, amit akkor érez ha igazán közel van hozzád, és nem a parfümé!

2011. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett egy srác a suliban...elég elérhetetlen volt számomra..de megpróbáltam mindig egy isőbe hazamenni vele. Amkor sétáltunk az úton hazafelé, nagyon jó illatot éreztem..kideült h az egyik haverjáé...azóta bele vagyok esve a srácba.....szóval igen, számít!!!
2011. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

imádom amikor valaki eleve tetszik és beefujja magát ENYHÉN valami jóillattal

de ha nem teccik a világ legdrágább parfümjét is magára fujhatja semmi esélye

2011. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Avontól a Full speed... egyszerűen imádom :) Ha egy helyes pasin ilyet érzek, waaaahh megbolondulok tőle :D
2011. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!