Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, hogy lehet némelyikőtök ilyen? Nos?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Jó haverok voltatok, szeret titeket. Nem ismeretlen a számotokra, nagyon kedveltétek, talán még volt olyan is, hogy vonzódott Hozzátok. Érzékeny gyerek, sajnos, nem tehet róla.

Belétek zúg. Ajándékokat küldözget, verseket ír, néha meglep így vagy úgy, szóval mindent bevet, hogy összejöjjetek.

Ti, hát őszintén szólva, fingom nincs miért, de feljelentitek zaklatásért a srácot, tudva azt, hogy ez mértéktelenül kikészíti majd a gyereket, és tudjátok, hog nem igazán szolgált rá (nem követett, nem erőszakoskodott, nem bántott, nem fenyegetett, nem zsarolt, nem lógott a nyakatokon mindig, nem sajátított ki, csak szimplán, udvarolt!), csak épp úgy gondoljátok, hogy ez a megoldása annak, hogy lerázzatok egy másikat!

Őszintén, hogy lehettek ennyire korlátoltak, hogy ezzel évekre (!!!), de lehet egy egész életre tönkretesztek egy félénk, érzékeny srácot (igen, nevezzük lúzernek, vagy puhapötsnek), mindeközben pedig tényleg szeret titeket.

Nos? Miért is vagytok ti ilyenek?


2011. szept. 8. 11:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
vonzódott Hozzátok = vonzódtál Hozzá.
2011. szept. 8. 11:37
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az általánosítást nyugodtan befejezheted, anélkül is tudsz panaszkodni.


Egyébként pedig ismerem a fajtátad... Szerinted nem nyomultál, de valószínüleg a lánynak már sok volt. Megértem, hogy miért jelentett fel... Én is ezt tettem volna, ha nem fogja fel valaki, hogy nem érdekel engem és ennek ellenére továbbra is zaklat az "udvarlásával"...

2011. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
A lány nem vonzódott hozzád.
2011. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Úristen, ismerem a fajtádat, mondod.. És még Te beszélsz általánosításról.
2011. szept. 8. 11:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit se tudsz azokról akik a kérdésedet olvassák, így az általánosításod ami hozzánk szól nagyon hibás.


De mivel te leírtad magadról a kérdésben, hogy milyen vagy ezért elég könnyen rá lehetett jönni, hogy milyen ember vagy.


Szerintem nézz magadba és legközelebb ne lógj egy olyan lányon akit nem érdekelsz.

2011. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1000-ből egy lány, ha így viselkedik, te meg ahelyett hogy égne a bőr a képedről, hogy kifogtad ezt az egy selejtet, gyorsan beállítod úgy a dolgot, mintha a világ esküdött volna össze ellened a női nemen keresztül :))))))

gyorsan csitulj el, ne égesd magad tovább.

2011. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
11:42-vel ertek teljesen egyet!
2011. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Azt kell mondjam, kerdezo, hogy azert egy bizonyos ido utan illene eszrevenni, ha az adott lanynal semmi eselyed! Gondolom, o ezt valamilyen modon azert probalta a tudtodra adni, nem hiszem, hogy a feljelentes lett volna az elso eszkoz, amit bevetett...


Persze baromi rossz, ha az embernek nem viszonozzak az erzeseit, de nem lehet a vegtelensegig futni olyan szeker utan, ami nem vesz fel! Annyi tartas, meltosag es onerzet kell, hogy legyen egy emberben, hogy ha latja, hogy semmi eselye, akkor emelt fovel, az onbecsuleset megorizve tovabblep es tiszteletben tartja, hogy a kiszemeltje nem szeretne tole semmit!


Ha a lany semmi jelet nem mutatta, hogy nem akar toled semmit, aztan egyszercsak varatlanul, minden elojel nelkul feljelentett, akkor azt mondanam, jogos a felhaborodasod, de nekem az a gyanum, hogy vastagon benne vagy abban, hogy idaig fajult a dolog...

2011. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a "fajtádról" beszél, tehát olyanokról amilyen te vagy akkor nem általánosít.

Egyetértek itt mindenkivel.

2011. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 napietus ***** válasza:
100%
valószínűleg nem egyből feljelentett, hanem mondta előtte szépen is, csúnyán is, hogy hagyd békén. hallgatni kellett volna rá.
2011. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!