Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnöm dohányzik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm dohányzik és emiatt nem akar velem nyelves csokot váltani. Hogyan juthatnánk tul ezen?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és még az ágyban sem engedi, hogy hevesen smároljunk!
2011. szept. 8. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az nem fordult meg a fejedben h a te nyelvedtől undorodik?

Én is néha rágyújtok aztán nem engedem barátnőmnek h megcsókoljon :D gyorsan fogat mosok aztán minden oké

Miatta hanyagolom a cigit :D

2011. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ha még nem is látta, akkor hogy undorodna töle, hm? tudom, hogy valamit be akartál szolni...csk épp nem jött össze.
2011. szept. 10. 13:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy csak a dohányzás áll a háttérbe. Legfeljebb ha te dohányoznál megérthető lenne hogy nem akar megcsókolni. Szerintem ez most inkább csak kifogás. Komolyabb gond lehet. Pláne, hogy ő nem is akar tenni ez ellen semmit. Neki nem hiányzik a csók? Szerinted ez normális egy "párkapcsolatban" ?
2011. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hát vagy biztos fél, hogy a dohányszag miatt megutálom.
2011. szept. 10. 14:37
 15/15 anonim ***** válasza:

13:38 vagyok

egyáltalán nem akartam beszólni csak egy lehetséges választ próbáltam adni

2011. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!