Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség vagy hormonzavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal először óvszer nélkül. cypromix fogamzásgátlót szedek. 2 évig szedtem régebben utána volt egy éves szünetem és már 7 hónapja szedem de kimarad pár szem. az első védekezés nélküli szex (jul.10) után másnap rögtön megjött. 3 héttel később (aug.3) később újra lefeküdtünk de nem ment el bennem utána 9 nap múlva megjött a gyógyszerszünetben.(5.napon) De előtte volt egy érdekes dolog az első szex előtt 16 napos vérzésem volt, mert a gyógyszer szedése közben jött meg. :S Augusztusban előrehoztam a vérzésemet 3 nappal a gyógyszerben leírtak szerint. Ezért most korábban (szept.4) jött meg. Ettől lehetett a mostani menstruációm kevéske? 4 napig tartott kevés vérzéssel. Arra is gondoltam h a szexuális élet is befolyásolta a vérzésemet. Terhességre nem gondolok mert azóta már 3x menzisztem. Tüneteim nincsenek. Egy teszt mindent eldönt. szerintetek hormonprobléma vagy terhes gyanú? Köszönöm a válaszokat!!
2011. szept. 8. 23:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az elején csak hülyültem am nincsmit :D
2011. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20 éves létedre nem vagy képes pontosan szedni? Elég gáz vagy már bocs!
2011. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A menstruáció nem zárja ki a terhességet!
2011. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kimarad pár szem? Próbáld már meg normálisan szedni, és akkor lehet hogy nem össze vissza fogsz vérezni. Egyébként meg attól, hogy menstruálsz még lehetsz terhes, csinálj tesztet. Bár szerintem nem vagy az. Jegyzem meg, nem egy esetben a terhesség kezdeti tünetei szinte pontosan megegyeznek a menstruációt megelőző tünetekkel (már akinek vannak ilyen előjelek), haspuffadás, mellfeszülés, pattanásos bőr, túlérzékenység, stb...
2011. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem Gravi-HCG tesztel és negatív lett. Semmi halvány csík nem volt jelen csak a C betűnél volt a csík.

Megnyugodhatok??

2011. szept. 13. 19:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, megnyugodhatsz e téren. De szedd rendesen azt a bogyót. Rákszűrésre jársz rendszeresen ugye?
2011. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Fél éve voltam holnap mek nőgyógyászhoz de úgy döntöttem orvost váltok mert eléggé rémisztő dolgokat olvastam a cypromixről és a mostani orvosom pedig nem foglalkozik vele úgy döntöttem h leállok vele és más védekezési módszer után nézek!!

Köszönöm a válaszodat!!! :)

2011. szept. 13. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!