Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mi az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az oka, hogy tízből kilenc lány oda és vissza van Vastag Csabáért?

Figyelt kérdés

Mi ennyire vonó benne? Megmondom őszintén én még ilyet soha nem láttam, az 50 éves édesanyámnak is elkerekedett mindig a szeme mikor a képernyőre került, és általában az összes nő átszellemül a látványától. Mit gondoltok ez mitől van? Az arca lenne ennyire arányos? Vagy szépek a szemei? Node sok pasi van, akik hasonlóan "jól néznek ki" ilyesfajta reakciót azonban még soha nem láttam. Szóval mennyi ebben a jól kinéző arc, testalkat, és mennyi annak a hatása, hogy az RTL klubon eleve úgy volt felvezetve hogy mekkora sármőr, és gondolom ha már valakiről a TV ezt mondja, az akkor biztosan úgy is van :D

Azt tartom érdekesnek, hogy ez a srác már a TV2-n is feltűnt egy karaoke műsorban, és akkor valahogy senkinek nem tűnt fel ilyen szinten. Az ilyen szint alatt a teljes átszellemülést értem ha megjelenik valahol... :)

Szóval mit gondoltok, a média mennyire befolyásol titeket abban hogy ENNYIRE jó pasinak tartjátok? Az nyilván elismerhető hogy nem egy bányarém, de ezt azért picit már túlzásnak érzem.

Csak teljesen őszintén, itt úgyis név nélkül mondhatjátok el, vallhatjátok be, hogy mennyire van szerepe ebben a médiának. Ha pedig olyan válaszok érkeznek hogy ha nem lenne "senki" akkor is megállna körülötte a levegő, azt is elfogadom, csupán kiváncsi vagyok az őszinte véleményetekre.


2011. szept. 9. 09:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

10 01-esnek köszi a választ.

Végülis talán komplexebb ez a kérdés, hiszen az hogy ennyire sok lány rajong érte talán több összetevőből áll.

A-mellett hogy ugye az RTL sztárolta, azért tényleg nincs rossz hangja (mondjuk szerintem semmi kiemelkedő) és azért tényleg kultúráltan is néz ki... Ezek így együttesen, ráadásul valóban pénze is van, igazán "ütős" kombinációt alkotnak. Valószínűsíthetően ez a "titka" :)

2011. szept. 9. 10:19
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem már anno a TV2-n is feltűnt. Nagyon jó hangja van, és nagyon pasis. Az arca is, meg a testalkata is. Hogy miért, azt nem tudom megmondani, de tetszik. Van valami a nézésében, és ezt nem a média csinálta belőle.
2011. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

10,01-es vagyok. Mondjuk nekem az x faktor vége fele már egyre kevésbé tetszett, mert "nyálas" dalokat énekelt, az öltözködése se tetszett.(szerintem legalábbis) A tv2nél meg azért volt nekem favorit, mert jó rock dalokat is énekelt többségébe, és ilyen "rosszfiúsan, macsósan" nézett ki.

De a sztárolásnak is biztos sok köze van. Pl. a Dr. House sorozat, most nagyon felkapott lett. És egyre több olyat hallok, hogy hú de jó csávó, meg a Loreal-nak is arca lett. De hát mondjuk meg őszintén, pár éve még mindenki azt mondta volna, hogy bottal se piszkálná meg.

2011. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
22L vagyok, nem tetszik, ha meglátom, falra mászok tőle...
2011. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

10 01-esnek :)

Nekem a döntőben már az nem tetszett, hogy erősen rá is játszott erre a "macsóságra" Mikor a Robbie Williams számnál a földön vonaglott, és hát erősen szexuális mozgásokat végzett, na az akkor ott elég cikis volt, legalábbis az én szememben. Nem tudom az ő ötlete lehetett-e vagy a koreográfusok erőltették ezt a csődörséget :D


Sokkal szimpatikusabb az a fajta hozzáállás, ha valaki "csendesen és szerényen" úgymond tűri :) a rajongást. Az X-faktor elején inkább ilyen volt, a végére pedig már picit elszállt a ló, de az eredmények végtére is őt igazolták.

2011. szept. 9. 11:12
 16/28 anonim ***** válasza:

Mikor meghallom a nevét, nekem mindig faterom beszólása jut eszembe: imádkozósáska. XD Mert akárhányszor kiment a színpadra, mindig volt, hogy így fogta a mikrofont: [link]

[link]

2011. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=VgImz3fcJxs


Itt egyszerűen csak meg akartam zabálni. :D

De tényleg nem olyan jó pasi, mint hirdetik, nem is az a nagyon szimpi. Egy estés programnak elmenne, de nem ragaszkodok hozzá. :D

20/L

2011. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Vajon miért? Király L. Norbiért miért vannak oda? Úgy néz ki, mint egy manguszta. Ha nem lenne hires, magasról tenne rá minden csaj, igy meg nedvesedik tőle mindegyik bugyija. Nah, jó. Vastag még szerintem is jóképű, de a média csinál belőle szivtiprót. Ő mondta, hogy a gimiben még csajozni sem tudott, annyi nyomi volt, a csajok még rá se néztek. Akkor gondolhatod.


22F

2011. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Azért Kriály L Norbit sosem tartották jó pasinak, nem nézték ilyen átszellemült fejjel :D Persze röhögni jó rajta, de voltunk buliban például, hát nem szedték szét a lányok közös fotóért... :D
2011. szept. 9. 11:47
 20/28 anonim ***** válasza:

Azért én őszintén mondom, h hiába nem jóképű Norbi, attól még van benne valami. Mindig bejöttek azok a fiúk, akik nem csak hogy humorosak, de nagy dumások is. Úgy érzem, vele igazán jól el lehet szórakozni és szerintem ha nem lenne ismert, akkor is odalennének a csajok a társaságáért. Én legalábbis biztosan.


A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:27 - voltam.

2011. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!