Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mi az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az oka, hogy tízből kilenc lány oda és vissza van Vastag Csabáért?

Figyelt kérdés

Mi ennyire vonó benne? Megmondom őszintén én még ilyet soha nem láttam, az 50 éves édesanyámnak is elkerekedett mindig a szeme mikor a képernyőre került, és általában az összes nő átszellemül a látványától. Mit gondoltok ez mitől van? Az arca lenne ennyire arányos? Vagy szépek a szemei? Node sok pasi van, akik hasonlóan "jól néznek ki" ilyesfajta reakciót azonban még soha nem láttam. Szóval mennyi ebben a jól kinéző arc, testalkat, és mennyi annak a hatása, hogy az RTL klubon eleve úgy volt felvezetve hogy mekkora sármőr, és gondolom ha már valakiről a TV ezt mondja, az akkor biztosan úgy is van :D

Azt tartom érdekesnek, hogy ez a srác már a TV2-n is feltűnt egy karaoke műsorban, és akkor valahogy senkinek nem tűnt fel ilyen szinten. Az ilyen szint alatt a teljes átszellemülést értem ha megjelenik valahol... :)

Szóval mit gondoltok, a média mennyire befolyásol titeket abban hogy ENNYIRE jó pasinak tartjátok? Az nyilván elismerhető hogy nem egy bányarém, de ezt azért picit már túlzásnak érzem.

Csak teljesen őszintén, itt úgyis név nélkül mondhatjátok el, vallhatjátok be, hogy mennyire van szerepe ebben a médiának. Ha pedig olyan válaszok érkeznek hogy ha nem lenne "senki" akkor is megállna körülötte a levegő, azt is elfogadom, csupán kiváncsi vagyok az őszinte véleményetekre.


2011. szept. 9. 09:30
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Ezzel csak egy baj van. Te már "ismered" Norbit, nagyjábl tudod milyen, így már egészen más. Ha viszont simán ismeretlenül odamegy egy hasonló adottságokkal rendelkező srác egy lányhoz, egyszerűen nincs arra ideje, hogy megmutassa mi rejlik benne, hiszen a lánynak már ránézésre nsm jön be, ennek következtében szóba sem nagyon áll a sráccal :D

Én legalábbis így látom, Norbi is valami hasonlót mondott, hogy soha nem volt szerencséje a lányokkal, most pedig minden teljesen megváltozott.


Amúgy tehetséges srác az biztos, van benne X faktor bőven, de nem a hangjában :D Jó kedvre derít, elmosolyog rajta az ember :D

Én a magam részéről Vecát sajnáltam, ott lett volna a helye a hármas döntőben, ha pedig csak az én szavazatomon múlik, Vastag Csabié lett volna a bronz... Hogy Nicolas és Veca közül ki érdemelte volna meg, az már ténylegesen mindegy, aki több néző szívéhaz áll közel, de egyiküket sem sajnáltam volna bármelyikük nyeri. Végső soron Csabát sem sajnálom, utólag a "nem egészen tiszta" végső taktikázást elítélem.


Mondjuk a szerelmének a letagadása is érdekes dolog egyébként. Érzelmileg nyilván sokat jelentett volna a kedvesének, ha felvállalja ezzel akár kockáztatva a győzelmet. Hát, úgy gondolom nyilván megbeszélték előtte, és közösen úgy döntöttek hogy a pénz fontosabb a "lovagias" viselkedésnél.

2011. szept. 9. 12:20
 22/28 anonim ***** válasza:

Nyilván igazad van részben. Ugyanakkor meg kell említenem, h a baráti társaságomban van egy fiú, aki kb ugyanaz a kategória, mint Norbi külsőleg, talán kicsit még hasonlít is rá. Megismered és azt mondod, né itt ez a kicsit csúnya gyerek...aztán egy idő után, amikor több időt eltöltesz vele, mondjuk egy baráti társaságban, viccelődtök, ámulsz a beszólásain és a hihetetlen humorán, akkor képtelenség nem szeretni. :) Egyszerűen már nem tudok erre a pasira úgy tekinteni, h csúnya, mert már nem látom annak. Csak ezek alapján gondoltam, h Norbi is ez a hasonló kategória.


Az, h Csaba taktikázott, az is igaz, és mint előtte említettem, nem is szimpatikus. :) Veca oltári tehetséges, ez kétségtelen, de Nikolaszról azért kár áradozni. :D Nem azért, egész jó a hangja - nem az én stílusom - de nem a színpadra termett. Felmegy a színpadra és nem történik semmi, nincs az a robbanás, amit várna az ember, elvan ott és jóformán az ember elunja magát. :)

2011. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk ebben teljesen igazad van amit Nicolasról írsz :D Bár ezt is meg lehet közelíteni olyan szempontból, hogy ez egy énekverseny volt. Ha valaki kiáll vigyázban a mikrofon mögé a színpadra, meg sem mozdul, de leénekli a csillárt is, az attól még számomra teljes értékű produkció :D

Mondjuk Nicolas hangja egyáltalán nem az én világom, az biztos hogy tiszta, és eltalálja a hangokat, de az én fülemet valahogy tazítja maga a hangszíne. Ezt viszont nem lehet hibaként felróni neki, a hiba az én "készülékemben" van :D


A baráti társaságos történetben teljesen igazad van, így természetesen szinte csak a fiún áll hogy megmutassa magát, hiszen Ő is a társaság tagja, valamilyen szinten "muszáj" vele is lenned, mondjuk ha öten álltok körbe és beszélgettek :D Ha jó beszólásai vannak és humoros, persze hogy lehet vonzó, ez nem is kérdéses.

Én azt a helyzetet jegyeztem meg, ha egy szórakozóhelyen teljesen idegenként odamegy hozzád, és nincs semmi kötődés, csupán próbálna beszélgetni, ismerkedni :D Valljuk be őszintén, simán elküldenéd, elküldenétek. Legalábbis én így gondolom

2011. szept. 9. 12:57
 24/28 anonim ***** válasza:
47%
Én gyűlölöm a fazont, a végére már tikkelt a szemem ha meghallottam a nevét! (:
2011. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Félreértettél, amit Nikolaszról írtam. Nem azt írtam, h nem csinál semmit és azért nem történik semmi, hanem egyszerűen nincsen kisugárzása, ami megfogná az embert. Érted? Hiába énekverseny, ha nem ragad magával a produkció, akkor az bukta. És Nikolasz ennek a tipikus esete volt. :)


A másik, h ha szórakozóhelyen jön oda ismerkedni, beismerem, h kevésbé kelti fel az érdeklődésem (éppen ezért szoktak ezek a fiúk baráti társaságból párt találni), de nem azt mondom, h nem adok neki esélyt. Tehát ha odajön hozzám és van benne valami, jól szólít le - és ezek a humoros fiúk ezt jól művelik, akkor simán elbeszélgetek vele. Akinek nem adok esélyt, az csak azért van, mert bunkón szólít le, vagy taperol...érted? Nem azt mondom, h nem nehezebb az ilyen Norbi fajtáknak bulikban ismerkedni, mert tényleg nehezebb, mint egy jó kiállású pasinak, de szerencsére vannak olyan lányok, akiknek nem csak ez a szempont. És hiába csúnya egy fiú, ha el tudja adni magát, akkor nincs para. Tudod erre szokták azt mondani, h nem a szép pasi kell a lányoknak....hanem a sármos. És ez nem függ a külső adottságtól. :P

2011. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%

Ki ez a Vastag Csaba és a Nikolasz? Csak én nem ismerem őket?


15/L

2011. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Most már kiguglizom, hogy néz ki ez a Vastag Csaba, mert eddig rohadtul nem érdekelt :D

20/L

2011. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
47%

pedig nem nagy szám.csak egy egyszerű átlagos ember számomra.Nem tudom miért vannak annyira oda érte

L19

2011. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!