Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú sokszor néz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sokszor néz egy lányt, akkor bejön, tetszik neki az a lány?

Figyelt kérdés
A suliban egy fiú gyakran szokott nézni, mikor ugyanazon a folyosón vagyunk, vagy mikor meglátjuk egymást. Ez nem egyszer történt meg, hanem már kb 1 hete mindennap, mikor meglátom őt, ő is néz engem, aztán elfordítom a fejem, de ő még mindig néz. Most akkor ezek szerint bejövök neki?
2011. szept. 9. 16:43
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

a fiú kb 180 centi körüli magas lehet, szőke rövid haja van valami ilyesmi, csak neki hátul is ugyanolyan rövid mint oldalt: [link]

A stílusa egyszerű: póló+farmer+tornacipő vagy edzőcipő. (farmerból nem extra szűket hord, hanem normálisat) testalkata átlagos, nem izmos, de nem is nagyon sovány. de nekem ezek nem számítanak sokat, mert a babaarca miatt tetszett meg nekem :P

2011. szept. 9. 20:18
 22/39 anonim ***** válasza:
szerintem én vagyok a képen bébi:D
2011. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
ja biztos :D ha elolvastad volna, nem teljesen ilyen a fiú haja, hanem csak a "bóbita" ilyen :P
2011. szept. 12. 16:20
 24/39 anonim ***** válasza:
és te hogy nézel ki?^^"(kb)
2011. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
átlagos..barna haj, barna szem, babás arc.. te így nézel ki, amit leírtam? és hol laksz?:)
2011. szept. 12. 16:27
 26/39 anonim ***** válasza:
16:16os vagyok:Dhát hasonló 175-80magas vagyok a hajam az hosszabb de nem sokkal és szőke ,tolna megye:)
2011. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
ja és enyhén a bunkó stillust képviselem:Dnem jönnék be szerintem nekedxD
2011. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
mind1, amúgy sem akartam ismerkedni, mert ha elolvasod a kérdést, akkor rájössz, hogy miért nem ;)
2011. szept. 12. 16:35
 29/39 anonim ***** válasza:
hát igen rájöttem amugy én se azért is csak tolna megyére szűkítettem a kört:Dszerintem amugy bejössz neki de talán tényleg az lenne a legjobb ha megkérdeznéd tőle...
2011. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
még sosem beszéltünk, még köszönni sem köszöntünk egymásnak, úgyhogy ez a megoldás kilőve :P
2011. szept. 12. 16:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!