Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú sokszor néz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sokszor néz egy lányt, akkor bejön, tetszik neki az a lány?

Figyelt kérdés
A suliban egy fiú gyakran szokott nézni, mikor ugyanazon a folyosón vagyunk, vagy mikor meglátjuk egymást. Ez nem egyszer történt meg, hanem már kb 1 hete mindennap, mikor meglátom őt, ő is néz engem, aztán elfordítom a fejem, de ő még mindig néz. Most akkor ezek szerint bejövök neki?
2011. szept. 9. 16:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
de mér :D?nem fogja leharapni a fejed szerintem ha a normális fajtából való:Dmondjuk oylan alkalmat keress ahol mondjuk nem nagyon beszélget senkivel vagy nem veszik körbe az alfahím barátai,vagy facebookon ha kicsit bátortalanabb vagy.
2011. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
még átgondolom, de a köszönés az sztem nem fog menni :P esetleg ha rá mosolygok, akkor le fog neki esni, hogy bejön nekem? :)(bocsi, hogy így kérdezgetek, de mivel te fiú vagy, így tudnád, hogy kb mire gondolhat :P)
2011. szept. 12. 17:05
 33/39 anonim ***** válasza:
szerintem igen:Dde nem hiszem h ő oda fog menni hozzád attól még...
2011. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
most ha belegondolsz ő se akar kínos helyzetbe kerülni azért :Dszóval ez olyan oda vissza
2011. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
hát mind1, majd megpróbálok sokat mosolyogni rá, és akkor talán reménykedhetek :D ha meg nem, akkor én erőt veszek magamon és megpróbálok neki köszönni :D és köszönöm, hogy válaszoltál:)
2011. szept. 12. 17:17
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
szivesen sok sikert...:)
2011. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. szept. 12. 17:41
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nekem a stílusod bejön szóval el tudtam veled beszélgetni ,ez sokat számít:D nem lesz gond!!
2011. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt is:D
2011. szept. 12. 20:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!