Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kevésbé szép lányoknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép lányoknak nem is lehet helyes pasijuk?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam egy bányarémnek,de világszépe se vagyok,átlagosnak mondanám magam,mégis sok pasinak bejövök,olyanoknak is,akikről nem is gondoltam volna,talán mert kishitű vagyok kissé.Viszont a legtöbb pasinak akinek tetszem,nekem ők nem tetszenek,és sajnos emiatt nem volt még barátom.Nem csak a külső számít persze,de a legtöbbjüket ismertem már,ás úgy sem tetszettek,illetve akit nem,az meg abszolút sehogy se jön be,lehet akármilyen kedves is.Én nem értek egyet azzal,hogy a külső nem számít!Nem tudom elfogadni,hogy nekem nem lehet olyan pasim aki tényleg tetszik is.Pedig aki tényleg tetszik ő észre sem vesz,és ez egy ördögi kör....

17/L


2011. szept. 9. 17:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
küldj privátba 1-et
2011. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

18/F!

Nem kaptam semmilyen levelet,de lehet csak várni kell,aztán kijelzi:)

Ide nem teszek fel képet:)


A gyakorikérdéseken előfordul sajna hogy késéssel érkeznek meg a privát levelek... Ha egy fél órán belül nem érkezik meg, akkor szólj, hogy küldjek újat :) (Vagy küldj te, ha gondolod)


18/F

2011. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a kéretlen, vagy spam levelek közt kell keresgélned....ja és küldj képet légyszi
2011. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Azért milyen jó,hogy direkt írtam,hogy nem akarok ismerkedni:D

Már meg van,akkor küldök:)

2011. szept. 9. 18:58
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj itt is ismerkedni,minéll több férfit ismersz meg annál jobb eséllyel találsz valakit aki tetszik...Az oké hogy az itteniek között vannak idióták is,de vannak normális arcok is:)
2011. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%
ne, ne, ne itt ne ismerkedj.......ha rám hallgatsz itt nem fogsz ismerkedni....itt 1 épelméjű ember sincs menj inkább könyvtárba vagy mit tom én, DE NE ITT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha az előző kommentelőnek lenne '1kis esze" belátná hogy ezzel magát is beoltotta.De nincs.:D
2011. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

be is látom......van mikor minden embert megmentenék, de van amikor pillanatok alatt világpusztításba kezdenék.


Vannak itt latens bu.zik, vannak itt olyanok akik naponta váltják a ribancaikat......ez az oldal a leg alkalmatlanabb társkeresésre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

engem is beleértve.

2011. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

NEMIGAZ!

Tegnap voltam színházban, és egy álompasinak(kék szem, szőkés-barna haj, szálkás test, nagy deltaizom-imáádom a deltaizmot, az a gyengém, meg a kék szem. :D- iszonyú édes mosoly stb..) egy olyan bányarém volt a párja.. Sárgák voltak a fogai(valószínűleg cigis), körmei ápolatlanok, olyan szagot árasztott, mikor elment mellettem. Azt hittem, elájulok. Nem értettem a sztorit, de úgy látszik, vannak kivételek. :D

L/18

2013. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
csak nekik lehet
2016. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!