Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy nincs FILA táskám?

Figyelt kérdés
18/F
2011. szept. 9. 19:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
41%
Fila táskát csak a cigányok, niggerek, zsidók és b*zik hordanak.
2011. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Vedd meg inkább a döglött Tinkerbellt formázó táskát, azzal biztosan nagyobb sikered lesz.
2011. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Kategória: Szerelem, szex > Egyéb kérdések


Ne unatkozz már ennyire..

2011. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%

Sráác: Sziaa.

Csaj: Sziooka.

Sráác: jól nézel ki. :):$

Csaj: Ezzel nem fogsz ágyba dönteni ... :D

Sráác: Nem is akarlak, csak olyan gyönyörű a szemed. :)

Csaj: Ez elég gyenge volt tőled ...

Sráác: Van FILA táskám. :D

Csaj: Dugunk ? :D XDDDD

2011. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ez így működik XD előző vagyok.
2011. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

szerintem nagyon gáz a fila táska..mármint az a fajta amit mindenki hord.. én nekem ez már az olyan fiúknak a jelképe lett a fila táska , akiket messziről kerülök. persze nem a táska alapján ítélem meg, de általában olyanok hordanak, akik divatosak, menők akarnak lenni , akik olyanok akarnak lenni mint a többiek..

nekem nagyon nem ilyen kell..

2011. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van Fila hátizsákom, és igazából lesz*rom ki mit gondol :D akinek nem tetszik ne nézze :D akartam amúgy is venni, bicóra praktikus :D

és nem vagyok se zsidó se nigger se cigány se lezbi stb... :) irigylem azt akinek ez a legnagyobb problémája, h ezt lesi és kritizálja :)


22/L

2011. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem sincs,nem gáz,omg ezmost komoly?
2011. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
huh nincs olyan táskád?? akkor egyetlen nőnek se jössz be, mindenki meg fog vetni és utálni!!!
2011. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy meg egy FILA taskat sem tudtal osszeszedni a TESCO pontgyujto akcioban ez mindent elmond rolad. Nagyon nagy gaz ocsem! En nem is mernek ilyen taska nekkul kimenni az utcara. Azt inkabb le se irom miket gondolhatnak igy rolad a jarokelok. Legalabb probalj meg ejszaka kozlekedni, akkor kevesbe feltuno :D
2011. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!