Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincsen Fila táskám. Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen Fila táskám. Ugye ettől még szeretni fog valaki?

Figyelt kérdés

Csak egy jó öreg Oakley táskám, de tökéletesen bírja. Nem járunk a teszkóba, nem szeretjük az ottani cuccokat, ezért nincs hűségpont.


Szeretnék összejönni egy nemdohányzó, nemalkoholizáló, szép, perverz, lehetőleg nem fila táska tulajdonos lánnyal.


20/F


2011. szept. 9. 10:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Senkiházi vagy , fila táska nélkül nem is létezel!
2011. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 BlackSword ***** válasza:
100%
Annyira gáz vagy mucikám... El sem tudom képzelni, hogy hogy folt bőr a képeden fila táska nélkül ide írni... Szégyen gyalázat...
2011. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg hogy pont a fila táska számít már gagyinak:D
2011. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 imádlak napietus válasza:
88%
:S lődd le magadat!!!
2011. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
én 36 Fila táskát számoltam meg tegnap, amíg beértem suliba, meg utána haza... ha vki csak a fila táskádért szeretne, akkor jobb nélküle :)
2011. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Végre, nem egy klón! *_*
2011. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Öreg! Amióta 3 FILA táskám is van, teljesen megváltozott az életem. E nélkül esélytelen vagy, sajnálom.
2011. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
nem értem mért a fila táska a menő mikor minden harmadik embernek az van és mindenki tudja hogy a teszkóba 2000ft
2011. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 napietus ***** válasza:
35%

ez most olyan volt, mintha azt kérdeznéd, hogy "nincs minden egész órában pittyegő kvarcórám, csak ez a régi Rolex, lehet így esélyem a lányoknál?"


20 évesen több eszed lehetne, ez a ciki, nem a táska...


amúgy szerintem pont az ciki, ha valaki a teszkóból öltözködik. nem lenne pénzem, inkább turkálnék...

2011. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
most ez a divat vagy mi?
2011. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!