Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ki számít mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki számít mostanság jó pasinak, aki külsőleg bejön?

Figyelt kérdés
értem ez alatt öltözködés, hajstílus, test. Amiken lehet változtatni. Arc ne számítson:D
2011. szept. 9. 22:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az utolsónak az utolsó mondtatát nem értem:)
2011. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
vans menj már a francba ennek semmi köze a kérdésemhez. Köszi:)
2011. szept. 9. 23:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Minden amit 23:07 leírt :D Mondjuk nekem alkatra a nagyon vékonyak jönnek be + világos bőr. Tehát ne kondizzon meg ne is sportoljon, ne szolizzon és ne nagyon szőrtelenítsen. Vagy legalább ne annyira, mint egy nő.
2011. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én sokféle stílusban és alkatban meg tudom látni a jót és a szépet, de azért vannak kizáró tényezők. A legfontosabb, hogy legyen ápolt. Én sem szeretem ezt a manapság menő metroszexuális vonalat, a vasalt hajat, és ezeket az uniszex táskákat stb, illetve a kilogó alsógatyájú stílus sem jön be. Mondjuk a Converse cipővel és a csőgatyával nincs külön-külön bajom (csak ne csilli-villi flitteres vagy neonszínú legyen) A kopaszokat nem szeretem. Testfelépítés terén az arany középutat kedvelem, tehát ne legyen egy agyongyúrt állat de húsgolyó se. (az izmosan mackós pl kifejezetten bejön)
2011. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!