Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki annyira szeretethiányos mostanság, hogy egy öleléstől is boldog lenne már?

Figyelt kérdés

Rossz, hogy nincs barátnőm. :/


21/f


2011. okt. 18. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Mindig is utáltam, ha megölelnek, megpuszilnak, nem tudom, hogy lehet ilyenre vágyni:D 18F
2011. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem is rossz ,hogy nincs barátnőm aki hozzám bújjon. Hát majd lesz DE NEM MA. Esetleg holnap? Ki tudja XD.

23/F

2011. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

23:22-es azt hiszem, komoly probléma van veled...


A kérdezőnek pedig azt üzenném, hogy nincs egyedül ezzel a dologgal. Bár én csak egy valaki ölelésére vágynék... De arra kimondhatatlanul... :-(

2011. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is 20/F és hasonló cipőben járok - szerintem az egyetlen dolog az akaraterő hiánya - mindent lehet csak akarni kell. Barátnőkkel hogyan állsz? Járj társaságba - na nem ne akármilyenbe, és ott szerető keblekre lesz. Lehet, hogy ez nyálasan hangzik, de így van. Ne ivós bulizós társaságba csapódj, hanem mondjuk lehet ez tanulóis is, vagy valamilyen szabadítős kör, akik azon kívül hogy azt a bizonyos dolgot csinálják biztos eljának ide-oda. és egy baratáság sokat teremt, mert ha megismertél mondjuk egy jó havert, annak lehet, hogy van egy szép helyes húga, nővére, barátnője, aki tovább bonyolítja a hálót!
2011. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyedül, én meg 24 éves pasi vagyok. Utobbi időben rengeteget próbálkoztam, de tényleg, most már tényleg jó lenne, ha összejönne valami, de egyenlőre nem sok remény látok rá. Pedig elég pozitívan állok hozzá, kapok visszajelzéseket is, de ezek egy idő után szépen lecsillapodnak, aztán nem lesz semmi. De amúgy érdekes, hogy eddig még csak pasik írtak erre a kérdésre.
2011. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Valóban érdekes, hogy még egy lány sem írt ide.


Viszont elnézve ismerőseim körét, egyértelműen több a magányos fiú, mint lány.

2011. okt. 19. 00:23
 7/14 anonim ***** válasza:
hiába mondják, nekik könnyebb dolguk van, csak mindegyik vár a fehér lovas hercegre, aki mindenben tökéletes. Voltam egy ismerős csajjal+ bartánőjével bulizni, épp nincs pasija az egyik csajnak. Viszonylag nyitott volt, oda is ment egy este alatt kb 4-5 pasi, és még nem is egy túlzott szépség a csaj. Buli után hazafelé mesélte, hogy egyik se volt jó neki... jó persze, nem azt mondom, hogy az elsővel aki odamegy jöjjön össze...
2011. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jah, és a 4-5 pasi közül 2 legalább viszonylag jó pasi volt, még az se hogy rondák lettek volna, vagy valami.
2011. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:27


hát ez meg a másik, nagyon válogatósak a mai lányok, magam is tapasztalom, mintha a tökéletes pasit várnák

2011. okt. 19. 00:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, én. Jól esik ha ölelgetnek, de persze kapcsolatnak is nagyon örülnék. :)


20/l

Privinek örülnék.

(Vp megye.)

2011. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!