Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kész vagyok! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kész vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác az életemben akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz de nem lehetünk együtt. Ezt tiszta fejjel mind a ketten tudjuk és küzdünk az érzelmeink ellen. De ha iszunk egy keveset akkor mindent elfelejtünk és mindent akarunk.Olyankor felszabadulunk és sok olyat mondunk amit nem kellene (pl-. szeretlek, kívánlak... stb.)Teljesen kezdünk készen lenni. Nem tudjuk egymást elfelejteni akármennyire is akarjuk.Bele fogunk őrülni. Mit tehetnénk?
2011. szept. 10. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnétek együtt ? Van párotok vagy korkülönbség esetleg rokonok vagytok ?
2011. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
csokitortát a számba!
2011. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen van párunk mind a kettőnknek és van 9 év korkülönbség is :-(
2011. szept. 10. 23:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2011. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
21(f) és 30(n)
2011. szept. 10. 23:55
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ne hagyd ki,egy jó d.gás sosem rossz!
2011. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg szakítsatok a jelenlegi párjaitokkal, mert ez nem fer velük szemben sem. Utána meg már szabad a pálya, nem tragédia ez a 9 év.
2011. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a korkülönbség még nem kizáró ok. Ha mindkettőtöknek ideiglenes kapcsolata van, vagyis te sem vagy házas, akkor nyugodtan dughattok. Úgyis kiderül majd, hogy a srác túl fiatal számodra. Ha meg nem, akkor együtt maradtok. Magyarországon egyébként is pont 9 év a különbség a férfiak és a nők várható élettartama között (a nők javára), így legalább nem kell majd hosszú éveket nélküle élned.
2011. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha mindketten nagyon vonzódtok egymáshoz nem tudok mit mondani. Nem futhatsz el az elől amit a szíved akar.

Ha szeretitek egymást marad a megcsalás és persze teljes titokban. De tényleg nem tudok mit mondani, mert nincs jó válasz a kérdésedre.

Tudod elfuthatsz de el nem bújhatsz az érzelmeid elől.

De mégis az lenne a legjobb ha elfelejtenétek egymást és nem találkoznátok többet. Mert ha minden nap látod minden nap vágyakozni fogsz utána.

Idővel elfelejted.

Bocs, hogy nem tudtam segíteni :( semmi értelmes nem jutott eszembe mikor jobban belegondoltam.

2011. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nahát pont ezért nem tettünk semmit mert nem lenne fer.Nem lépünk ki a jelenlegi kapcsolatunkból egyikünk sem. Hacsak d.gásról lenne szó akkor azon már túl lennénk, de félő ez már annál több.:-( Küzdünk még mind a ketten, de ezt meddig lehet?
2011. szept. 11. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!