Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Teljesen kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen kész vagyok érzelmileg. (2 éves kapcsolat)

Figyelt kérdés
2 éve voltunk együtt a barátommal, szakított velem 1 hete. Minden nap beszélünk azóta,de semmi biztatót nem kapok tőle, csak annyit hogy még mindig nagyon szeret. Azért szakított velem ,mert elege lett a veszekedésekből, de ezek csak pár napos mosolyszünetek voltak és ez is ritkán fordult elő. Azt mondta nem lenne értelme folytatni, mert mindig csak ide jutunk vissza. Pár napja találkoztunk egy buliban és lefeküdtünk. Másnap írta hogy nem bánta meg de nem lett volna szabad. Teljesen kikészít ez a helyzet, megpróbáltam nem keresni egy kicsit de nem megy. Folyamatosan ő jár az eszembe. Mit csináljak? Van még esély újrakezdeni?
2010. ápr. 11. 17:13
 1/1 BlackSword ***** válasza:

Tudlak irígyelni... Engem nemrég raktak, noha mi még nem is veszekedtünk... Jól elvoltunk, meg minden... Szerintem jól kiegészítettük egymást... Egyetlen külömbség volt köztünk: a vallás... Noha engem édesanyám mindig toleranciára nevelt, melyet több-kevesebb sikerrel tartok... még is ez lett a szakításunk oka...

Szerintem hanyagold... Nem jó újramelegítve csak a töltöttkáposzta...

2010. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!