Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok ezt le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőmtől megtudtam, hogy az exem (akivel 3 hete mentünk szét) olyanokat mond a hátam mögött hogy csak azért volt velem mert jó vagyok az ágyban és nagyon jól nézek ki de amúgy egy elviselhetetlen p!csa vagyok. Eléggé meglepődtem ezen mert nem hiszem hogy okot adtam volna erre, nem veszekedtünk, szóval nem tudom miért gondol "elviselhetetlen p!csának", lehet azért mert én dobtam ki őt. Ti hogy reagálnátok ezt le? 21/L vagyok ő 23/F.
2011. szept. 11. 10:32
 1/4 anonim válasza:
47%
Ennék HALENDÁT.
2011. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tréfarépa ***** válasza:
100%
Ezt te tudod .. lehet hogy "elviselhetetlen p!csa" vagy :) lehet nem.
2011. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krvua ***** válasza:

ne vedd magadra de az utobbi egy évben nem találkoztam olyan nővel aki nem volt ''elviselhetetlen p!csa''

de engem minden idegesít:(

2011. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tajparaszt ***** válasza:
Én a helyedben lesz@rnám és felszednék egy pasit, hogy ne a régivel foglalkozzak aki egy idióta.
2011. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!