Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondta eddig senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondta eddig senki, hogy ilyen jó dolog a szerelem?

Figyelt kérdés

:) Eddig tetszettek már srácok, jártam velük, csináltunk ezt-azt, de még sosem voltam szerelmes - mostanáig. A barátnőim folyton arról nyavalyogtak, milyen rossz, ha nem viszonozzák az érzéseik, blabla, és azt hittem, ezt jelenti a szerelem. Pedig, mint kiderült, nem! És ezt legszívesebben világgá kürtölném. (Ez normális? :)) Szeretem, ő is szeret, mi kell ennél több? Miért nem szóltatok, hogy ez ilyen jó, emberek? :DDD <3

16/L


2011. okt. 11. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

épp most kürtölted világgá

reklám:

2011. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mert ő viszont szeret, a barátnőidet pedig nem szeretik viszont..
2011. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Walk With Me ***** válasza:
100%

Ja, marhajó ha olyan szerencsés az ember, hogy viszonozzák. :)


Sok boldogságot.

2011. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösssszi! és szeretlek titeket, mindenkii :)
2011. okt. 11. 20:19
 5/15 anonim ***** válasza:
ahelyett hogy a pasiddal lennél te gyakorira írogatsz gratula=)
2011. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy milyen, és őszintén szólva nem is érdekel. Örülök, hogy nem leszek soha az.
2011. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kedves eperturmix másodjára! Attól még, hogy szeretem és ő is engem, még nem leszünk egy pár, szóval ő hivatalosan még nem a "pasim". :D Egyébként még nem tudja, hogy én is szeretem.
2011. okt. 11. 20:56
 8/15 anonim ***** válasza:
és miért nem mondod meg neki?:)
2011. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
eperturmix, te fiú vagy, vagy lány? :P Amúgy azért, mert így minden sokkal izgalmasabb.. (nyugi, nem vagyok valami beteges idióta) csak a mi kapcsolatunk (az eddigi) játékok sorozatából állt, de végül is ez bonyolult. A lényeg, hogy az az élvezetes, ha minél tovább húzzuk a játékot. Gondolom, azért megérted ;)
2011. okt. 11. 21:11
 10/15 anonim ***** válasza:
és majd hogy fog fájni..! na azt képzeld el.
2011. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!