Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki mit gondolok, vagy folytassuk tovább?

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy szakítottunk a barátommal. ahol tanulunk elég közel lakunk egymáshoz (gyalog kb. 5 perc)így minden szabadidőnket együtt töltjük, általában ő keres. nagyon jól elvagyunk, eleinte mindig tök visszafogott, aztán mindig szex lesz a vége... ő azt mondja sodródjunk az árral, mert akármi kisülhet még ebből. én meg kicsit félek ettől, mert tudom hogy majd én leszek az, akinek bántódása esik, de nem tudom neki kimondani, hogy hagyjuk ezt a szex dolgot... (talán még kicsit szeretem is, meg élvezem most ezt az állapotot kicsit) de félek ha talál magának valakit, akkor majd le se szar. igazából én is kereshetnék akárkit, de ha ilyen marad a "kapcsolatunk" akkor kicsit bűntudatom lenne miatta... áá nem tudom mi lenne a helyes:S
2011. szept. 11. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress magadnak mást, ezt az egész dolgot felejtsd el.

Ha együtt vagytok és rátér a szexre akkor hagyd ott, mert akkor az azt jelenti, hogy másra nem kellesz neki.

tényleg hagyjad szerintem.

2011. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!