Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nála esélyem? (bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy idősebb fiú a gimiben, aki tetszik nekem (12.-es). Az évnyitó óta szemezgetünk, még nem mosolyogtam rá, mert kicsit félek, hogy vajon mit gondolna, ha rámosolyognék "ez a lány meg mit mosolyog".. Ha számítana valamit, akkor ő már mosolygott rám egyszer, szerdán, azóta csak messziről láttam és nem is szemeztünk. Ha holnap vagy a héten valamelyik nap meglátom közelebbről a folyosón, és rám néz, akkor rá mosolyogjak? Még egy kérdés: a szemezésből lelehet azt a következtetést vonni, hogy tetszek a srácnak?

Bocsi, hogy hosszú lett :$

Köszönöm, aki ír NORMÁLIS választ! :)

15/L


2011. szept. 12. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán sunázna téged, de ennyi szerintem, járni nem járna, de kihasználna rendesen. De te tudod.
2011. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tessék sokat mosolyogni!!! Elképzelhető, hogy szimpatikus vagy neki. Talán a kommunikációt is el kéne kezdenetek.
2011. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, mosolyogj, nem fog hülyének gondolni.

Bár, én azon a véleményen vagyok, míg gondot okoz vkinek,h most rá merjek e mosolyogni, vagy sem, addig ne pasizzon...

Szerintem...

21/l

2011. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van.. nah meg egy végzős srác nem gondolja komolyan egy ilyen kislánnyal:)
2011. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!