Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem neten egy srácot. Tök jól eldumálgattunk meg minden, aztán valamelyik nap összefutottunk és valahogy azóta megváltozott minden...én szerintem nem jöttem be neki és nem szimpatizáltam neki mert már a beszélgetés se olyan volt utána mint tali előtt...és most el szeretném felejteni de egyszerűen nem megy. Éjjel nappal rá gondolok mert én nagyon megkedveltem, és totál padlón vagyok amiatt hogy nem lehet az enyém...már a munkahelyemen se tudok a munkára figyelni mert mindig ezen kattog az agyam...egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből....Még soha senki iránt nem éreztem ilyen erős szimpátiát mint iránta...nem tudom mit tegyek.....talán azért kapaszkodom úgymond utána mert még soha nem volt komoly kapcsolatom....21/L
2011. szept. 12. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
idő
2011. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
szerezz egy fuck buddy-t
2011. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amikor neten elkezdtetek beszélni, nem cseréltetek képet? szóval egyáltalán nem is volt fogalmatok arról, hogy néz ki a másik?
2011. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezaz !!! Végre van egy lány aki olyan mint én.

Segítene elfelejtened őt, ha hitegetnélek kicsit a szerelmemmel?

2011. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem volt fent képünk mindkettőnknek...de egyszerűen nem értem hol ronthattam el....azóta is egyszer se írt rám mindig én írtam rá...de most rájöttem hogy úgyse érdemes érte küzdeni ha leszar szó szerint...de a sírás fojtogat mindig ha rá gondolok hogy nem lehet az enyém...valahogy embert még így nem kedveltem meg mint őt...
2011. szept. 12. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:
hát akkor nem a külsőddel lehetett a gond (feltéve, hogy a netre kirakott képedről mondjuk nem derült ki minden hiba a külsőddel kapcsolatban), lehet, hogy nem találtátok meg a közös nevezőt, vagy a beszélgetés vontatott, erőltetett volt, vagy egyszerűen nem vagytok egy világ, nem volt meg köztetek a szikra (vagy legalább is az ő részéről nem volt). hát sajnálom, hogy így alakult, a helyedben én is le lennék törve:/ amúgy hogy sikerült a találka? jó volt vagy rossz? szerinted mi az, ami neki nem tetszhetett?
2011. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tajparaszt ***** válasza:

Én is ismerkedtem a neten régebben, cseréltünk képet is beszéltünk sokat telefonon de élőben nem jött be, van ilyen.

Azóta nem ismerkedem neten. Szerintem te is próbálj meg inkább hagyományosan ismerkedni, az az igazi.

2011. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tajparaszt ***** válasza:
Akkor tudsz túllépni rajta ha megismersz valaki mást aki tetszik.
2011. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan:)
2011. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!