Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik ha egy lány neccharisnyát hord?

Figyelt kérdés
Nem olyan extranagy lyúkúra gondoltam, hanem kicsire, és ne ilyen zsírbokájú dinoszauruszlábú lányokat képzeljetek magatok elé, hanem egy olyan lányt, akinek jól áll. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy nem tartjátok-e ribancosnak? 18 alatt hordani gáz szerintetek?
2011. szept. 12. 23:49
 1/8 Tajparaszt ***** válasza:
Tetszik bizony de valószínűleg kicsi vagy hozzá még. Kérdezd meg a szüleidet megengedik-e, hogy olyat viselj
2011. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ribancos vagy nem ribancos engem nagyon fel tud izgatni :D
2011. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még jó hogy tetszik!


Nekem az is izgató ha egy szép testű 13 éves lány ilyenben van. Mert ha fejlett nőiesedett teste van a csajnak, akkor az ilyen ruhadarabok nagyon szexisek! Viszont más kérdés, hogy egy szép kislányt szexi kislánynak beállítani úgy hogy ő maga nem az a szexcica nem egy szerencsés dolog!


Gyártanak tangát 12-13 éves lányokra is én nekem simán felállna ha ilyenben látnék egy kiscsajt, de egyáltalán nem örülök neki, hogy ilyenek léteznek, mert azok a lányok még gyerekek, és nem szerencsés nekik ennyire belemászni egy olyan témába ahonnan sok sérülést tudnak szerezni, és sok galibát tudnak okozni a megjelenésük és a belsőjük, ellentétének keveredésével!


Szerintem ha egy 16 körüli lány már fejlett külsővel rendelkezik, és értelmi szintje jóval fejlettebb a korosztályánál, akkor neki még megbocsátható, bár engem csak kínozna a látvány! Viszont ha a lány még inkább lány mint nő, akkor öltözködjön is úgy mint egy lány és ne úgy mint egy nő!

2011. szept. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ha felveszel egyek én kérek egy képet az eredményről! :D

27F

2011. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem az izgat fel a legjobbna, ha a csaj nem hord semmit.
2011. szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz ilyet hordani! Egyébként szinte minden pasinak tetszik.
2011. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Azért voltam kiváncsi rá, mert én egyébként is mindig harisnyát hordok, de azért nem voltam biztos benne, hogy az ilyesmi az még belefér a sulibamenős szekcióhoz. És hogy azon belül extrémnek vagy ribancosnak számít-e? Megnyugtattak a válaszok, köszönöm!
2011. szept. 13. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 19:29


Ha felveszed és szép vagy benne akkor a rakciók fele ostoba képmutató gyűlölködő és irigy lesz egyszerre. Magyarul leribancoznak. Őszintén szólva szánalmas ez a gyűlölet, de ez mind az emberi irigységből fakad. Ettől te még ugyanolyan szép lány és értékes ember maradsz! A belső értékedet nem az határozza meg, hogy te hogy nézel ki!

2011. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!