Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok jelent valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VenuM kérdése:

Lányok, nálatok jelent valami előnyt az ha egy fiú MMA-zik?

Figyelt kérdés

Persze nem egy bunkó kigyúrt tahó állatot képzeljetek el,hanem csak 1 plussz dolognak.

http://www.youtube.com/watch?v=jFHEUJ89CM8&feature=related


2011. szept. 13. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Jelent, de nem előnyt.
2011. szept. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit jelent? :D
2011. szept. 13. 00:22
 3/12 napietus ***** válasza:
féfrias sport, ez tagadhatatlan. számomra vonzó :)
2011. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 napietus ***** válasza:
*férfias
2011. szept. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Engem nagyon megfogott :D Az csak egy mellékes dolog hogy bejöne-e a csajoknak vagy nem de ad egy magabiztosságot és ha úgy adódik több esélyed van megvédeni a szeretteidet (barátok,barátnő,család..) Nem is fogom abbahagyni, csak azért érdekel :D
2011. szept. 13. 00:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: nem előnyt jelent, hanem ha látom, hogy szereti csinálni, és kitartó, ez tesz boldoggá.
2011. szept. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért lenne férfias, hogy két barom ész nélkül csápolja egymást, mint két ribi a plázában, akik összekaptak egy táskán. Semmi technika, ügyesség vagy tehetség csak nekimész a másiknak aztán betalál vagy nem. Akkor már inkább kezdj el bokszolni.


22F

2011. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönne, de csak ezért nem tetszenek meg senki 20L
2011. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 perky pug ***** válasza:
100%
Aki szerint nem kell hozzá technika annak üzenem hogy próbálja majd ki csak egyszer és rájön mekkora hülyeséget mondott.Ja és szerinted melyik nehezebb kis kesztyűbe ahol ráadásul rúgnak és még a földön is megy a harc vagy nagy kesztyűbe ahol csak az a pár technikát ütik?Nyilván költői kérdés volt :)
2011. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Tudod a sport nem erőszakra tanit, hanem önfegyelemre. Ezekben az emberekben nem látok mást, mint agressziv állatokat, akik ész nélkül püfölik egymást véresre. Az MMA, ha jól tudom, azt jelenti Kevert Harcművészetek. Ebben mi a művészet? Én is bármikor képen tudok rúgni egy földön fekvő embert. Ilyen harcos bárkiből lehet, aki elég őrült, hogy belemenjen egy pofonba, Muhammad Ali viszont nem lesz mindenkiből. :)
2011. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!