Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nektek számít valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek számít valamit egy srác alsónadrágja? Befolyásolhat titeket egy párkapcsolat kialakulásában egy alsónadrág? Mik az elvárásaitok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

ne tangát hordjon, a többi nem érdekel.

nem a boxere alapján ítélek megy egy férfit :D

2009. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem befolyásol, de eléggé ledöbbentem, mikor kiderült a számomra, h a párom milyen típust részesít előnyben. Eddigi tapasztalataim szerint ez a lehető legrosszabb választás, ilyet még előtte senkin sem láttam. Oké, lány vagyok, én ehhez nem értek, de határozottan nem tetszik az alsógatyája. Viszont nem ez dönti el, h vele maradok -e vagy sem. :)
2009. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Persze,hogy számít! A tanga az iszonyú lenne,és röhögőgörcsöt kapnék ha elefántos alsóba állna előttem a srác..tudjátok olyan elefántos alsó ahol az elefánt ormányába kell tenni a hímvesszőt... Egyébként nekem a boxeralsó jön be....
2009. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem számít(ana), ha nem azt szeretném, amit a barátnőm is. Évek óta boxert hordok, mindketten jobban szeretjük.


17/F

2009. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Amore ***** válasza:
100%
egyáltalán nem számít ! Nekem jobban bejön boxer de a párom a fecskét részesiti elönyben mert kényelmesebbnek tartja ! Mondjuk kár hogy a fecskékre nem raknak olyan jopofa figurákat!
2009. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

hát .. télleg nem ez fogja eldönteni h szakítok e vele vagy sem vagy h összejövök vele vagy sem. de nálam a boxe a nyerő :)

L

2009. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tade ***** válasza:
100%
En Olaszorszagban elek, parom is olasz. Hihetetlen, de az olasz pasik 90%-a fecsket hord. (a parom is), de ez abszolult nem befolyasolja a kapcsolatunkat, foleg nem a szexualis eltunket. Ha szereted a parod, akkor akar olyan szoros lehet, mint devid haszelhoff, vagy lehet hosszu haja, akkor is szeretni fogod, nem ezen mulik.
2009. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem kezdjük ott,hogy ha ennek alapján választanánk vagy nem választanánk párt,akkor az milyen lenne már?Képzeljetek el egy szitut:

Randi egy étteremben(mindegy,hogy hányadik):

A lány megkérdezi,hogy Te,józsi!Te milyen alsónadrágot hordasz?Erre a fiú mondjuk azt válaszolná,hogy fecskét hordok!

És ha a lány mondjuk a boxert részesíti előnyben,akkor most mi történne?

-Jól van szerintem hagyjuk ezt a kapcsolatot,mert nem boxit hordasz!


Hát szerintem ez elég poénos lenne!Lehet,hogy most kicsit viccesen,túlreagáltan írtam le,de szerintem ez hülyeség lenne!

Szóval komolyra fordítva:Ez egyáltalán nem számít egy kapcsolat alakulásában!

Ha meg pl egy csajnak nem tetszik,hogy az új párja fecskét hord boxi helyett,akkor én vennék a barátomnak egy-két boxit,hogy hátha kedve támad hozzá,felpróbálja és esetleg jól érzi magát benne!

Szóval emiatt nem kell aggódnod!Aki meg mégis ilyen apróság alapján dönt egy párkapcsolatban,az teljesen bolond!


üdv!

2009. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Tiszta legyen...a többi izlés dolga.
2009. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ki tudok ábrándulni egy alsógatya miatt.Ne legyen koszos,az alap.Aztán vannak azok a fecskék,olyan fehér pamutból meg ilyenek,nna szerintem az elég kiábránditó tud lenni.Inkább boxer.Meg mondjuk a tanga is furának tűnhet,hacsak nem chippandale a csávó
2009. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!