Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-22 éves csajok. Képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 éves csajok. Képesek lennétek leélni az életeteket/hűségesek maradni egy olyan fiúval akit nagyon szerettek, vagy inkább kihasználnátok a fiatal éveiteket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 14:41
1 2
 11/13 Narwik ***** válasza:
100%

Május közepe óta várok egy srácra,aki most külföldön van és csak október végén jön haza,megvárom még úgy is,hogy nem is csókolóztunk és nem is feküdtünk le.Egyszerűen szeretem,és így más szóba sem jöhet.Szóval ha hosszabb távon kellene hűségesnek lennem,nem okozna problémát. :)


21/L

2011. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én olyan típus voltam, hogy soha nem használtam ki a férfiakat!fiúkat. Akiben éreztem, hogy megvan az a plusz, amire szükségem van, azzal jártam. Amúgy meg így 18 éves fejjel, ha összeismerkednék egy olyan személlyel, akit nagyon szeretek egyetemi évek után nagyon szívesen hozzá is mennék feleségül(persze, ha ö is úgy akarná)

18/L

2011. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ivilicious ***** válasza:
én képes lennék rá /voltam is azthiszem ...20L
2013. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!