Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek a lányok felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lányok felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában egyre többet filózok azon h kellene 1 barátnő.Volt már barátnőm,igaz h még a szüzességemet nem vesztettem el.Am néha már annyira beleőrülök ebbe a barátnő nélküli helyzetbe ,h úgy érzem kimegyek a lakásból és felkötöm magam az 1. fára. :D

Egyébként lányok közül kb 100-ból jó ha 10 tetszik szóval ezt sem tudom h miért van így.

Meg ez a mocsok pénz is,jó most annyira nem vagyok gazdag gyerek,de azért ruhát próbálok mindíg vmi értelmeset venni,mert azt mondják h az számít :D Hát nagyon ,járhatok akármilyen Replay meg Retro ruhában attól ugyanolyyan K.O. maradok.Mind1:D

Ja meg néha elkérem anyától a Bmw-t vaggánykodni :D

Pedig a baráti társaságomban senki sem ilyen mint én,mindenki megdugott már legalább 5-6 csajt,meg tényleg semmi nem érdekli őket,de én vmiért nem ilyen vagyok.

Mindíg mást mutatok amilyen vagyok.Jó most jön ez az add önmagad fa.szo.mszájú duma,de ez meg 1 bu.zi.ság,mert vmilyen szinten mindenki megjátssza önmagát.Am tudom h bunkó vagyok,de néha ez esik jól :D

Önbizalom is nulla,de mások tuti nem ezt gondolják,mivel elég balhés gyerek hírében állok:D

Mások előtt kifejezetten szeretem hangoztatni h én vagyok a világ legtutibb csávója,holott az közel sincs így:D

Most páran tuti nevetnek,h pff ezt a gyökeret :D

Na mind1:D

Kérdés h lehet e ilyen fiúnak barátnője?:D

Mert sztem nem :D

Pedig olyan jó lenne már(most jön a sajnáltatós rész):D

szóval én tényleg szeretnék vkit aki szeret és akit én is viszont szerethetek.Lehetséges e ez ilyen feltételekkel amilyen én vagyok?

Változtatni nem fogok semmin sem.Jaj igen és kezdeményezni sem merek:d(mert minek úgyse jön össze alapon) :D

19/F voltam :D

Kösszi a seggííccséget:D


2011. szept. 13. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs de nem fogok ennyi baromságot elolvasni.

Egyébként is mintha kicsit sok lenne a smiley :DDDDDDDDDDD

2011. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyalog vagy esetleg valamilyen járművel.
2011. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

egy lány törődésre és kedvességre vágyik és arra, hogy azt hallja, amit szeretne


ne a nagy arcot add előttük, az nem válik be

2011. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a sok Szmáj Lee istenem.
2011. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Am azért van sok Szmáj Lee mert kikacagom ezt az egész helyzetet,de azért legbelül nagyon bánt h ilyen vagyok.
2011. szept. 13. 22:38
 6/8 Timci0921 válasza:
Szerintem nyugodtan lehetsz önmagad sőt az a fontosabb valakinek előbb vagy utóbb úgyis befog jönni az is:) A bunkóság meg néha jól esik az embereknek... ( Én is minden után smile-t teszek) ;)
2011. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha bánt téged,-ha nem Írjad le! nomrálisan h mi a bajod és akkor talán adunk normális tanácsokat, válaszokat.
2011. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leszámítva, hogy én tipikus jó fiú vagyok és nem bunkó sajnos, én is szeretnék barátnőt, még a felkötöm magam érzés is ott van, de szerencsére én ennél erősebb vagyok, hogy megtegyem, bár tényleg nehéz naponta úgy elmenni a városba, hogy mennyi szép, csinos lány van és én kihagyom a lehetőségeket, pedig lehet egyiküknek bejönnék, bár én sem hiszem el, ezért sem lépek.


Á ez a csaj is túl jó, biztos nem kellenék neki vagy foglalt, mert egy ilyen szép lányt a legjobb pasik egyből lefoglalnak maguknak. :(

2011. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!