Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen rajong értem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen rajong értem egy fiú. Hogyan állíthatnám le tapintatosan?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve szerelmes belém az egyik osztálytársam, de az utóbbi időben kissé eldurvult a dolog. Követ engem a suliban. Ezelőtt rajtakaptam, hogy amikor véletlenül hozzáértem a táskámmal a karjához, rögtön odanyúlt a karjához és végigsimította azt a rész, ahova hozzáértem.

1 héttel ezelőtt beteg volt és hozzám jött el a leckéért. Egy másodpercre a szobámban hagytam és mikor bementem épp a halaim vizében nyúlkált. Megkérdeztem, mégis mit művel, mire ő azt mondta, hogy csak megnézte, milyen hideg a víz...Biztos vagyok benn, hogy amíg kinn voltam mindent megtapogatott.

Ezelőtt megkértem, hogy kifele menet dobja ki a szendvicsem alufóliáját. Az egyik közös barátunk mondta, hogy azóta a szobája falára van ragasztva a fólia...

Nem szeretnék durva lenni vele, mert jó barátom, de hogy állítsam le? Kezdek félni tőle.

17/L


2011. szept. 14. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint itt nem fog segíteni a kedveskedés.

Talán azt megpróbálhatod amit fentebb egy válaszoló javasolt, hogy ülj le és határozottan, komolyan beszélgess el vele, hogy neked nem tetszik, nincs esély arra, hogy összejöjjetek.

De ahogy ismerem az ilyen emberkéket és helyzeteket, ez nem fogja megoldani a dolgot. Sőt szerintem az lesz, hogy "hurrá beszélt velem, de csodálatos élmény volt", és még tovább fog durvulni a helyzet.

Itt csak az fog segíteni, ha elutasító, lekezelő, szemétkedő leszel vele, vagy nem veszel róla tudomást. Így is fog még egy ideig zargatni, de hamarosan a fejéhez fog kapni. És amikor elszállt a lila köd az agyáról akkor elbeszélgethetsz vele hogy mit miért csináltál.

Ne vedd készpénznek amit írtam, de számos ilyent láttam a környezetemben és egyiknek még szenvedő alanya is voltam. 29F

2011. szept. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak! Ezt fogom tenni!
2011. szept. 15. 16:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért tartotta meg az alufóliát mert van benne 1-2 vonó? :D
2014. ápr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!