Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók után összezavarodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók után összezavarodtam? Miért?

Figyelt kérdés

20 éves lány vok,ez volt életem első csókja,amit ma kaptam egy fiútól aki nagyon tetszik,most mégis össze vok zavarodva.

mintha jobbra számítottam volna vagy nem tudom:S

lehet hogy azért mert a filmekben minden sokkal gyönyörűbb mint a valóságban?

vagy még nem vagyok gyakorlott és később jobb lesz?

nem értem miért érzem ezt mivel első pillanattól fogva bejön a pasi.

de nagyrészt most sem rosszra gondolok ezzel kapcsolatban de nem is 100%ig jóra.

volt már így valaki ezzel?

szerintetek a tapasztalatlanságom miatt lehet mert ez nekem még új?

am a fiú 25 éves


2011. szept. 15. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Miféle csók volt? Amolyan ledugom-a-nyelvem-a-torkodba típusú, vagy körözött a nyelvével mint egy őrült? Esetleg gyengéden harapdálta az ajkaid? Valamit írj róla, hátha tudunk segíteni, hogy hogyan tudod "tanítani".
2011. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az gáz, amikor csók után a másik szájából ömlik a vér és húsdarobok lógnak ki, a másik meg félrenyeli a vért.
2011. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

inkább nyelvkörzés volt

de nem a nyelve hegyével

vagy az nem is fontos?

2011. szept. 15. 20:42
 14/15 coffeez ***** válasza:
100%
Mondd meg Neki legközelebb, hogy szeretnéd kipróbálni úgy, hogy a nyelvét ne dugja át, csak az ajkadat harapdálja finoman az ajkával. Aztán ha jól esett: "Húú ez nagyon jól esett, belebizsergett a testem"- és csábos pillantásokat teszel. Hátha okul belőle. Én is készvagyok az ilyen nyalakodástól. Szex közben simán, de első csóknak.. Azt tudnod kell, egy férfi sose fogja megérteni, miért nem élvezed ezt. Mert hogy az Ő micsodája kemény tőle :)
2011. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

de ez olyan nehéz így.

valahogy egyszerűbbnek hittem:S

nem zavart engem ez így végülis,nem volt kellemetlen,sőt,csak valahogy mégis kicsit megzavarodtam vagy nem tudom hogy mondjam:D

2011. szept. 15. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!