Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21f vagyok és még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21f vagyok és még nem volt barátnőm, hogyan találhatnék egy rendes, kedves lányt?

Figyelt kérdés
Ilyen korban már midnenkinek megvan a párja, lehet még esélyem?Bármerre megyek mindenhol párok turbékolnak, olyan rossz érzés.
2011. szept. 15. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

csajozáés az egyetemen.... A kiválasztott példányt le kell választani a falkáról,majd addig kell kábítani amíg meg nem adja magát a vad... :)

Azért utcán odamenni egy vadidegen lányhoz ...hogy szia ,szép vagy bla vla bla...szerintem normális emberek nem így ismerkednek!Ez még egy discóban elmegy de mondjuk a villamoson....

2011. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem saját magad elől veszed el a lehetőséget, ha az utcán nem szólítod le, aki szimpatikus.
2011. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.biztos jól esne,ha leszólítanának az utcán,de elég bizalmatlan lennék az illetővel..
2011. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 valasz88 ***** válasza:
Biztos van körülötted valaki, aki szívesen összejönne veled (hacsak nem vagy buta vagy ronda).
2011. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-17 11:42!

Érdekelne hogy te hogyan csinálnád!!!

Utcán leszólítani nőt....Nevetséges!!!

2011. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 07:57


Engem utcán szólított le a srác, akivel most randizgatok. Ha ő nem teszi, meg akkor talán sose ismerem meg.

2011. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!