Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet majd egyszer barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet majd egyszer barátnőm?

Figyelt kérdés
Elég sok mindenkinek van a középsulimban, de nekem nincs még. :( 12 évesen volt egy lány aki szerelmes volt belém , de ő elméletileg 2.-tól kezdve 6.-ig szerelmes volt belém. Ez volt a legelső szerelmes dolgom. De szőke hajjal és kék szemmel szerethet engem valaki??? Ezzel nem felvágni akarok! 16 éves vagyok!
2011. szept. 16. 12:16
1 2
 1/11 John John ***** válasza:
Áhh, gondolj már bele! 16 éves vagy, még jó, hogy sose lesz barátnőd!
2011. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, a szőke hajú kék szeműeknek sosincs bnőjük... -.- miért ne lehetne?! ez nem ettöl függ
2011. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hogyha nem vagy meleg akkor igen :D 16 vagy bakker... még az egész életed előtted van
2011. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem is 17-18 évesen lett csak barátnőm csakhogy akkor 3 hónap alatt hirtelen három is...., kitartás tesó..:)

33F

2011. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ronda, akkor lehet. Szerelmes is volt már beléd vki, szal nagyon ronda nem lehetsz.
2011. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ááá bázeg én 18 vagyok és még nem volt barátnőm:Dde nem érzem magam gáznak emiatt...
2011. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az én osztályomban is volt 1 ilyen lány aki 2.-6-ig szerelmes volt belém.....Shila-nak hívták.


boccs az offért, de olyan dejavum volt mikor olvastam.


és hiszem, hogy megtalálod azt a lányt aki szerethetsz és az érzés kölcsönös lesz az ő részéről is.

sok sikert.

2011. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, még akkor is lehet. Valójában nem is a külsőn múlik. (Nekem elhiheted. Ha azon múlna nekem se lenne, aztán mégis...) ;)
2011. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Amazing ***** válasza:

Ne kezdj túl hamar barátnőzni, mert lekötöd magad, lemaradsz sok buliról, vagy becsusszanhat egy gyerek is, ha nem vigyáztok.

Minél később van barátnőd, annál több szabad időd és önállóságod lesz.

2011. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is szőke hajam és kék szemem van..de mégis volt már úgyahogy barátom,vagy lehetne..szóval neked is :)
2011. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!