Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ne fogjam a piára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ne fogjam a piára? Egyszer smároltam barátnőm pasijával!

Figyelt kérdés

de részegek voltunk mindketten, legalábbis én sokat ittam.

és ha nagyon részeg vok nem tom magamat kontrollálni,(amugy a csávó kapott le engem), én ezt elmondtam barátnőmnek... ő meg persze ezzel jött h ne fogjam a piára mert erre nem lehet, mert ha ő iszik akkor is képes figyelni.:S

szerintetek is így van, vagy csak én vok ilyen?:S


2009. máj. 31. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

szexualitashoz kellett volna ki irnod a kerdest :P


mindenki az italra fogja h ha valamit csinal rosszat vagy jot en szerintem a pasi kivant tegedet s azert kapott el

2009. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát még egyszer sem sierült annyit innom, hogy ne lett volna önkontroll, amugy egy ilyen helyzetben, sztem a legtöbb pasi így cselekedett volna.. (ha csak nem élete szerelme a barátnőd) én nem fognám a piára... inkább csak bűnrészes. :)
2009. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

most megoszotk veletek 1 titkot...amikor én akarok szexelni 1 csajjal...és ugye amikor ottvan a kínos kérdés h feljösz hozzám akkor nem mind1 h mikor kérdezem meg... a csajok ugye úgyvanank h senki nemszertné ha k*rvának tartanák és ha már pár randi után lefekszik a pasijával, ezért kell nekik hagyni 1 bizonyos mentális kiutat szal h tudják mire fogni h felmentek ahoz a pasihoz...ez lehet az h sokat ivott...lehet az h nagyon szomorú volt örült volna ha megvígasztalják vagy bármi...és ilyenkor bele is mennek a dologba, kiszámíthatóak vagytok ti lányok...persze tisztelet a kivételnek:)


ha a csávó kapott le akkor nem téged kéne büntetnie a barátnődnek hanem a csávóját de mind1, mond azt neki h ha te nemvagy ott akkor mást smárolt volna le

2009. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

előző vvagyok...barátnődnek meg azt üzenem h a pasiját dobja ki, veled meg maradjon jóban:)


17f

2009. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát pedig élete szerelme:)

ja és a csávója azt hitte h a barátnője vok, vagyis ő ezt mondta h összetévesztett minket:S

2009. máj. 31. 20:25
 6/15 A kérdező kommentje:
ez a 20:15 válaszolónak ment
2009. máj. 31. 20:25
 7/15 anonim ***** válasza:

ilyen van? ennyire hasonlóak vagytok? vagy már nem látott rendesen? :S eléggé sántít.. nem lehet hogy Te is megmozgatod mint pasit?

20:15

2009. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát ki akarta dobni, de én mondtam neki h ha szereti akkor ne tegye, adjon neki még egy esélyt:S

ha azt is elrontja akkor legyen vége:S

2009. máj. 31. 20:31
 9/15 A kérdező kommentje:

hát ugy volt igazából h 3an voltunk a koleszba én már az ágyon feküdtem mert szarul voltam a barátnőm meg a wcben:S

és sötét volt a pasija odafeküdt és azt hitte h ő az:S

2009. máj. 31. 20:32
 10/15 anonim ***** válasza:
akk ez egy szimpla félreértés... szerintem jár a pasinak még egy esély. :)
2009. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!