Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat? L/15

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős a gimibe, az osztályomban van 1 srác akivel nyáron levelezgettünk, írta hogy tetszek neki, csak kicsit tovább képzelte, hiszen írta hogy, hogyan szexelnénk meg ilyenek. Megírtam neki: hogy ez mind jó és szép, de fiatal vagyok még és ez túl gyors,aztán nem is beszéltünk. Most látom a suliba, hogy gyakran rámnéz, találkozik is a tekintetünk,szóval érzem, hogy érdeklem. De mögöttem ültek órán az egyik fiú haverjával és hallom, hogy azt mondja neki hogy: rita ( azaz én) nem az estem. Akkor még is minek néz, meg nyáron minek írogatott ilyeneket?
2011. szept. 16. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarja, hogy a barátja felfigyeljen rád. :-D


A leírásodból azt veszem ki, hogy ő még mindig szívesen szexelne veled. De a megnyilvánulásából viszont azt, hogy ez bizony nem is lenne több a szexnél...


Pedro

2011. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Háát sztem csak meg akar fektetni (bocsi a szóhasználatért) Inkább hagyd a fenébe fiatal lány vagy és mivel most kezdted a gimit bőven fog akadni olyan srác aki nem csak a bugyidat akarja lehúzni :D ja és ha te is belemennél a dologba akk védekezzetek!!! :)
2011. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hátőőő.Menj oda órán,rántsd le a gatyáját és kezd el szopikázni,majd megtudod hogy mit akar!

Ennél egy kis halendá?

2011. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy mennék bele! Most erősített meg a haverom, hogy azt mondta a fiú, hogy nem is akar velem össze jönni. Szóval nekem lesz így rosszabb. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy belezúgtam..:@
2011. szept. 16. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
egyértelműen tetszel neki csak nem akarja hogy a haverja arról pletykáljon mindenkinek ezért hazudik a haverjának
2011. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!