Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám szerintetek felhívni a pasik figyelmét rám?

Figyelt kérdés
milyen tippjeitek vannak?
2009. dec. 3. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

menjél ki fehérneműben az utcára...

most erre mit lehet írni?

miért nem arra törekedsz, hogy a belsőd keltse fel a figyelmet.

2009. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Felvehtsz bármit,ha egy nőnek van kisugárzása akkor tuti megfogja a férfiak figyelmét..!És ez a lényeg,ahogy irta az elöző is a belső értékeidre is rákéne gyúrni;)
2009. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
dobd ki a cicókat kicsit:D
2009. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Talán változtass a kinézeteden:öltözz máshogy,borotváld kopaszra a fejed,...stb.

Ez így elég rejtélyes,mijen pasikét? hogynézel ki most? infókat még!!!

2009. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

elsőnek köszi az eddigi válaszokat.


hol is kezdjem 164cm 62kg vagyok. barna hosszú haj, barna szem, jó humorú vagyok általában:) még valami információ amit tudni akarsz?

2009. dec. 3. 16:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz a külsőddel bármit ha nincs egy kisugárzásod, egyéniséged...,nagy ivben letojnak,vagy csak egyre fogsz kelleni mindenkinek!
2009. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pasi ideál?
2009. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
első vagyok, akkor nem értem hol itt a probléma...
2009. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát. nem tudom lehet hogy az a gond hogy régebben olyan 6-7hónapja az arcom pattanásos volt. és most van rajta egy-két helyen heg. de mindenki azt mondja hogy az arcom legalább 85%-ot javult. de akkor nem értem mi van:S
2009. dec. 3. 16:43
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem önbizalomhiányos vagy, ennyi az egész :)

próbáld meg lazábban venni a dolgokat, és ne az legyen a terv, hogy minél több pasival kavarj, hanem hogy megtaláld az igazit :)

2009. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!