Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaznak tartjátok azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaznak tartjátok azt a közhiedelmet, hogy mindenkinek van egy párja valahol? Vagyis azt, hogy nincs olyan ember, aki nem tetszene senkinek sem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 00:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
A második fele a válasznak igaz,az elsőt én nem egészen így látom,szerintem több megfelelő párod is lehet-mindneki pótolható.
2009. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így van (:

Csak vannak, akiket hiába "találkoztat össze" a sors, nem ismerik fel, hogy mégis ki az a valaki...

Szóval valami ilyesmi (:

2009. ápr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csöppet átfogalmazódott a kérdés, mióta válaszoltam rá...

A kettő nem ugyanaz, de a kérdező szerint mégis...

Azt, hogy... vagyis azt, hogy...

Ez következtetés - bocsi, hogy ilyen nyelvi elemzésekbe kezdek... De így már egész mást jelent a kérdés, mint eredetileg jelentett...

Ebből a szempontból pedig nem venném külön a két kérdést, és úgy válaszolnék rá: igaznak tartom a hiedelmet, mindenki számára van legalább 1 olyan ember, akinek tetszik, magyarán a kérdező szerint párja valahol...

2009. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem, hogy a 2 kérdés összekapcsolódik...tehát, hogy találhat-e mindenki párra, mert mindenkinek van egy, szóval akármilyen ember is, de valakinek ő fog kelleni.
2009. ápr. 25. 14:35
 15/16 anonim ***** válasza:
Aki boldog kapcsolatban él, az hisz benne. Aki nem, az meg nem. Ilyen egyszerű. Kicsit nevetségesnek tartom ezt az egész kérdést, hisz mindenki a tapsztalatai alapján ítéli meg az ilyen dolgokat, vagyis kivetíti az érzéseit, holott az ilyen kérdéseket csak racionálisan lehetne megközelíteni. Aki keménydrogos volt, de letette és sikerült eljutnia a házasságig, az hisz Istenben, hiszen "Isten" "végig vele volt". Akinek meg soha semmi nem jön össze és nyomorog, az meg esköszik rá, hogy nincs Isten. Szóval a kérdésre válaszolva: fogadok, hogy aki hisz benne, az már mind megtalálta, aki meg nem, az meg megkeseredett.
2010. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Lehet, hogy lenne egy megfelelő ember de az is biztos hogy soha életedbe nem futsz össze mert a világon bárhol lakhat és annyira mázlija senkinek nincs hogy akár pont Magyarországon lakjon, közelebbi régióról pedig ne is beszéljünk...

tehát ha szerelmes leszel a szomszéd srácba ne gondolt azt, hogy ő az igazi. Csalódni fogsz. Vedd úgy hogy nem találod meg soha, és ez igy van. Aki azt mondja megtalálta a nagy őt az vagy hazudik, vagy csak gondolja hogy a nagy őt találta meg. Mert ilyen nem létezik. Bocsi tudom szomoru hallani de minden más illúzió!!! Mese habbal!!

2010. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!