Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor ide kiteszi a képét egy szép, és egyben szimpatikus lány, többnyire kifikázzák?

Figyelt kérdés

Míg a kicsit csúnyácskább lányokra azt írják, hogy szép vagy meg hasonló.

Azért hiszem, hogy senki sem vak, azért mindenki meg tudja állapítani, hogy valakinem szép vonásai vannak, vagy sem. Úgyhogy most nem ér az a mondás, hogy "a szépség relatív". Egy bizonyos szintig az, de azért van egy bizonyos határ is.


2011. szept. 18. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

én még nem láttam itt sem szép, sem szimpatikus lányt, csak dagadt 13éveseket.


normális nőnek nincs arra szüksége, hogy itt erősítgesse az önbizalmát.

20/L

2011. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 mus musculus ***** válasza:
100%
És az meg sem fordult a fejedben, hogy másnak esetleg más az ízlése? Példának okáért én Jessica Albát sem tartom szépnek (csak átlagosnak), ellenben Amy Leet nagyon. A szépség márpedig relatív, ez van.
2011. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

pedig pont hogy amy lee a teljesen átlagos. még az alakja se jó.

felmész rockerek.hu-ra a lányok fele pont úgy néz ki mint ő.

2011. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mus musculus ***** válasza:
Oké, ezen kár vitatkozni, ízlés kérdése (erre próbáltam rávilágítani az előző kommentemmel, úgy látszik, sikertelenül).
2011. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ide szép lányok nem teszik ki a képüket hacsak nem azért hogy önbizalmat gyüjtsenek. Amúgy egy szép lány képét/képeit azért fikázzák mert nem képesek elfogadni hogy szebb náluk (mármint ha nők alkotnak véleményt) Hogy az alapvetően ronda lányok képeit/kinézeté miért dicsérik az nekem örok rejtély marad. :D
2014. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mert van bajunk xd
2021. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!