Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mit akartok azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit akartok azzal mondani, ha azt mondjátok, hogy nem akartok, hanem szeretnétek valamit?

Figyelt kérdés
(a kérdésben akarom szerepel, de érzem, hogy a kérdésre adott válasz lényege, hogy nem akarja, hanem szeretné.)
2011. szept. 18. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog, azt hiszem ez azt jelenti, hogy páréves korában a szülei megtanították neki, hogy nem akaratoskodni, hanem szépen kérni kell.
2011. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tajparaszt ***** válasza:
Szerintem elsőnél a pont.
2011. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem paraszt.Ennyi.Szépen kéri.
2011. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szóval csak azt akarja mondani, hogy volt gyerekszobája, én azt hittem több van mögötte.

érzem én is a különbséget, de van amit akarok és van amit csak szeretnék. azt hittem ezzel azt akarja mondani, hogy nem annyira fontos, nem akarja igazán, csak ha te is stb.

köszönöm a válaszokat.

végül is akkor örülnöm kellene? :-)

2011. szept. 18. 18:04
 5/5 anonim válasza:
Igen, örülj neki. nem kell mindent túlkombinálni.
2011. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!