Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kell még elviselnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell még elviselnem a magányt? Egyáltalán mivel vigasztalódjak?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok, nincs senkim, tesóm sem, pedig ilyenkor jól jönne...és pasim sem..nem is volt még soha..néha nagy magányomban teljesen szomorú és letört vagyok hogy ennek mért kell így lennie..nem érezhetem magam boldognak mint mások..nem ölelhetek/csókolhatok meg senkit..itthon gubbadok állandóan..pedig olyan jól esnének az ölelő karok, csókok...úgy vagyok vele ha eddig nem talált rám a szerelem később se fog..vagy hogy bírom még ki magányosan pl 3-4 évig?:(:( nagyon le vagyok törve, ilyenkor nincs olyan dolog ami vigasztal...
2011. szept. 19. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"Egyedül lenni kell, hogy igazi nagyot üssön a szív, ha valaki majd átölel..." :)
2011. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nézz animét, van egy vagon romantikus/drámai is, olyan is amit filmben el sem lehet képzelni:P

Szólj ha tetszett :D

2011. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!