Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok . Mi az elvárásotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok . Mi az elvárásotok?

Figyelt kérdés

Főleg 15-18 éves lányoknak szól a kérdés!


Mi az elvárásotok manapság egy 15-18 év közti fiútól?

Legyen izmos? Ha igen mennyire? Járjon rendszeresen sportolni?

Mennyire legyen érett, okos?

Mennyire legyen ápolt? Átlagos ápoltság és a természetes fiú/férfias szőrzet, vagy inkább a nagyon ápolt/metroszexuális stílus jön be?



...és még írjatok ha eszetekbe jut valami... csak kiváncsiságból kérdezem, normál válaszokat köszönöm!


16/f


2011. szept. 19. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
hát, legyen izmos. ne testépítősen, hanem olyan egészségesen, esztétikusan. lehessen vele beszélgetni, legyenek értelmes megjegyzései. nekem egy srác illata az, ami még nagyon fontos. szőr... hát, nekem teljesen mindegy, ki mennyire... nincs bajom avval se, ha le van szedve, avval se, ha egyáltalán nincs sehol sem. és ne legyen bunkó, hanem kedves, megbízható. ennyi, asszem.
2011. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, legyen egy kicsit izmos, de nagyon. Legyen érett, de ne túl komoly. Átlagosan ápolt, adjon magára, de ne úgy mint egy metroszexuális. 16/L
2011. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Háth, igen az illata, na azt kihagytam a felsorolásból, 2. voltam
2011. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem muszáj izmosnak lennie sőt.. elég ha csak a keze van kidolgozva és jó vállas:):) kocka has meg ilyen az nem kell:)

hát kellőképp legyen érett, okos, meg azért na :D nem szeretjük a szefósokat..:D

borosta jöhet:P ( de csak ha nem egy ősemberéhez hasonlít ugy az a arcod..)nagyon picike haj 2-3 mmis:)


16/L

2011. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem muszáj annyira izmosnak lennie, de ne legyen anorex, 40kilós kislány.

A barátom nagyon okos, nem a lexikális tudása, hanem inkább a logikája az, ami jó, de amúgy 20évesen még olyan az agya mint egy szivacs. Ami érdekli, azt percek alatt megtanulja. Számomra fontos, hogy okos párom legyen.

Ő nem szőrös, a felsőteste pl egyáltalán nem, a lába meg a keze igen, de hát az meg még jó... A borosta is tetszik. A lábborotválás stb nagyon nem jön be. Hónaljnál, meg intim területeken persze teljesen más a helyzet.

Az illat és a hang szintén nagyon fontos számomra.

2011. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na haladjunk szépen sorba


Testfelépítés - Szeretem ha egy fiú egy picit szálkás, de NEM elvárás. És jó ha van valami sport ami érdekli mert, egészséges és jobb lesz tőle az ember közérzete.


Az intelligencia elég fontos nekem. Én elég műveltnek és tanultnak tartom magam és nem árt ha az ember lányának párja vele egy vagy pici magasabb szinten van. Volt már pár fiú az életembe akik buták voltak mint a raklap és nem tartott sokáig a "viszonyunk"


Az ápoltság fontos. A szőrzetről nem tudok mit mondani, ha az arc szőrzet jól áll neki akkor tőlem lehet rajta. a lényeg hogy büdös ne legyen mert azt ki nem állhatom... :S Ne legyen metroszexuális de azért ügyeljen a külsejére. Attól hogy valaki hónaoljdzsumbujban szőrtelenít és nem hagyja hogy összenőjön a szemöldöke még nem lesz bu*zi :D

2011. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az izom nem minden. Persze ne legyen olyan egy pasi, akit ha átölelsz elveszik a kezeid között. Egy srác igenis legyen férfias, kicsit talán mackósabb. Ez lehet izom, vagy egy icipici fölösleg, de nem sok.


Egy fiú legyen komoly amikor annak kell lennie, de ne feletkezzen meg a poénokról, a viccelődésről. Szeretem, ha egy fiúnak van jó humora, jó dumája, és kicsit haverias is lehet a kapcsolatunk, ha olyan a téma.


Ápoltság. Nos nem árt ha naponta legalább egyszer fürdesz. :D meg ha esetleg találkozol a barátnőddel/kiszemelteddel előtte azért tusolj le,ha van időd. :) És persze a parfüm. De ne annyit, hogy megfulladjon az illető tőle. :) Borotválkozás.. Szerintem ami a mai elvárás az az arc, hónalj, és intim testrészek. :)


De ezen kívül sokat kell fektetni a BELSŐRE. Nem csak a külső számít.. Legyél figyelmes a lánnyal. :)

2011. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hmm ha szerlmes vagyok belé akkor végülis tökmindegy, de ha már rákérdeztél.:)

a sport egy nagyon nagyon jó pont hiszen érdeklik a dolgok, egészséges, stb, emellett jó külsőt eredményez. tehát igen, a sport egy jó dolog. sokkal jobb mint edzőterembe járni. egy kosár vagy focimeccs után milyen szexsi már a nedves testhez odabújni egy csókért? :)

testalkatilag csak ne legyen vékony ilyen betegesen vézna, és ne is hájas. az hogy mennyire akar izmos lenni az az ő dolga.. de szerintem aki rendszeresen sportol, stb akkor már van egy "egész jó teste" :D

legyen érett, természetesen. ne legyen olyan mint az osztálytársaim akiknek azt mondod hogy punci és elkezdenek röhögni.. tehát ezt a fajta érettséget úgymond elkövetelem. de ugyanakkor ha valóban humoros, lehet vele néha őrült dolgokat csinálni az nem baj. az érettség nem egyenlő akomolysággal.

nem az elleneőrzős jegyei számítanak. lehessen vele beszélgetni a dolgokról klegyen talpraesett, tájékozott. jó egy pasitól tanulni dolgokat, viszont annál rosszabb tanítani..

szőrzet: az arcszőrzet csak húsz év felett jó szerintem és akkor se mindenkinél. és ott is cask borosta, a szakáll meg a bajusz nem igazán jön be.

természetesen azt mondani sem kell hogy a mellkasa, karja, lába NE legyen borotválva/szőrtelenítve. az ilyentől falra mászok. férfi az ilyen ?!

nagoyn utálom a metroszexuális hatást....

természetesen legyen ápolt de az nálam annyit takar hogy nem büdös, tiszta, tiszta ruhákat hord.

parfüm meg ilyenek az már sok szerintem.

2011. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: az intim rész lehet szőrtelenítve, vagy csak rövidre vágva
2011. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat! :)


Volt jó pár dolog ami jellemző rám..


Szerintem értelmes vagyok, nem vagyok az aki sokat tanul csak dolgozat előtt szoktam.. de logikusan gondolkozom nem röhögök minden baromságon... csak ha tényleg jó a társaság, szóval eléggé szűk barátikörben.. de az más.. :)

Rendszeressen sportolok, heti 4 fociedzésem van, és hétvégén meccseim szoktak lenni..

Naponta 3szor is fürdök :D Edzés után, este meg reggel mert utálok büdösen, haza menni, iskolába menni és lefeküdni... borotválkozn is naponta szoktam mert nem szeretem a szúrós borostát.. meg amúgy is csak egy-két helyen nő az meg hülyén nézz ki :/ Parfümöt csak bulikra vagy rendezvényekre szoktam használni.. ruháim.. hát pulcsit olyan 2 napig szoktam hordani gatyát is kb 2-3 pólót meg ugye alsó nemüt naponta cserélem..... a hangom mély.. de nem olyan durván mély... hát az izomzat.. :/ kockahasam nincsen,nagykarom se.. focizom.. szóval felesleg nem nagyon van rajtam, de gyúrni egyszerűen sajnos nincsen időm... :/ Lábaim szőrösek, de igazából más testrészem nem nagyon :D


Szerintem a humorom nem rossz, szeretek egy picikét oltogatni, de nem bunkón.. általában tudom hol a határ.. jókat tudok beszélgetni, tudok normálisan viselkedni...



még egyszer köszönöm a válaszokat!! :)

2011. szept. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!