Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen az álompasitok?

Figyelt kérdés

Nekem egy kb 180cm magas, szőkésbarna hajú. kék vagy zöld szemű, kicsit izmos szakács pasi.

Legyen jószívű, kedves és megértő. ^^


2011. szept. 19. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A férjem (:

190 magas, izmos, barna hajú, zöld szem, kerek fenék.

Isteni szerető, hűséges és kedves, a tenyerén hordoz, jó humora van és szereti a társaságot.


De van egy vagon rossz tulajdonsága is :D

2011. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szőkésbarna haj, barna szemek *-*, 180 magas, izmos, cuki, selyemfiú, kedves..aaa, ilyen sose lesz!

16L

2011. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem biztos az.

Mondjuk általában úgy van, hogy olyan pasija lesz az embernek, ami egyáltalán nem jöhetett volna szóba :D

Anyukámnál is így volt ez :D

2011. szept. 19. 21:29
 14/20 anonim ***** válasza:
Hmmm... 170-175 cm magas (kifejezetten bejönnek az alacsony pasik :D), sötét színű haj, kék vagy zöld szem, átlagos testalkat, de nem az sem hátrány, ha izmos.Legyen jókedéjű, vidám, humoros, de a kellő pillanatokat ne viccelje el, legyen megértő, és intelligens. Tudom, nagyok az elvárásaim. :D
2011. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szőke rövid haj (de természetes szőke:) ), kék szem, szépen kidolgozott szálkás test. :) De inkább a belső fontos. Szeressen, és ezt lehessen is érezni. :)
2011. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

tudnám órákat ecsetelni, oldalakat tudnék írni , de röviden:


magabiztos de nem beképzelt, határozott, igazán humoros, kedves, udvarias, értelmes, lehet jókat beszélgetni vele, egyéniség


férfias külső, semmi csőgatya-vasalthaj meg az ilyen "eytrák"

bejön a kicsit "vagányabb", rockeresebb külső is. tetszik a hosszú haj, ami ápolt, viszont a kopasz, ill. nagyon rövid hajtól irtózom.

tesalkatilag csak legyen magasabb mint én (180 vagy afölött) és ne legyen kövér, vagy túl vézna. legyen ápolt tehát ne legyen büdös, koszos.

2011. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
190 cm, jóképű, göndör, hosszú haj, szálkás izomzat, gyengéd, nagy tenyerek, amivel símogat, szép mosoly, és adjon mindig ekkora biztonságérzetet, ha hozzábújok. :)
2011. szept. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nekem 175 cm magas,szép kékeszöld szemű,barna hajú férfi

aki kedves,aranyos,megértő,és nagyon jól érzem vele magam:)))))))

2011. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Kb.175 cm magas.Barna haj, barna szem. Átlagos testalkat,de nem gond , ha izmos :-) Legyen mosolygós,humoros,megtudjak vele mindent beszélni.
2011. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Abszolút álompasi nekem: magas (kb.190-200 cm), ápolt, barna haj, barna szem, szálkás testalkat, szép fogsor, borosta, határozott, magabiztos, nem nagyképű, okos, intelligens, hűséges, romantikus, őszinte, jó szerető, a tenyerén hordoz, humoros, családcentrikus, udvarias, jó barátom és lelki társam.
2012. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!