Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Első csók

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Első csók

Figyelt kérdés
soha nem csókolóztam még, és egy srác hirtelen lekapott, de nem mertem visszacsókolni, hiszen féltem, hogy béna leszek, és kiábrándul belőlem..ilyenkor mi a teendő? hogyan lépjek túl ezen? 18
2011. szept. 19. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
18 évesen? sehogy. béna vagy
2011. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezé miért béna? 18évesen az a menő ha már lefeküdt a fél várossal vagy mi?? komolyan már nem értem a mai fiatalokat..
2011. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*rt
2011. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tajparaszt ***** válasza:
Ne félj. Lépj túl.
2011. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne aggódj!!!!!....ez nem ma volt,de elmesélem...16 évesek voltunk!

tehát,csak röviden...volt egy barátnőm akit az első randin megcsókoltam,átduktam a nyelvem és ő úgy megijedt,hogy azt hittem soha többé nem látom....szegénynek még nem volt barátja és ezzel a csókkal nem tudott hirtelen mit kezdeni...gondoltam magamba az életbe nem látom többé...de nem így lett!!

..másnap én rá se mertem nézni,gondoltam összetörtem a kis lelkét..a fenét!!!!..még köszönni sem tudtam,úgy lekapott,hogy köpni nyelni nem tudtam...baromi jó volt!!

..gondolom megkérdezte valakitől,hogy hogyan kell!!

Tehát semmi baj nincs veled,csak legyél kicsit bátrabb és add át magad a szenvedélynek!!!!!!

2011. szept. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem értem az ilyen kérdéseket. Nekem minden jött magától az első csóknál, egyszerűen lehetetlen elrontani. 19L
2011. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!