Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak pótlékok vagyunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak pótlékok vagyunk? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Szóval ..volt már rengetegszer hogy megvolt a vonzalom a szimpátia -de én nem éreztem semmi személyeset a ffi részről irányomban ..


vagyis ő simán összejött volna -illetve volt is egy ilyen kapcsolatom ,- mert kedves vagyok ,aranyos ,tetszem stb..-de leginkább mert végre talált valaki "leinformálhatóan" normálisat akivel biztosított még a biztonságos nemi élet is !


Most komolyan hogy van ez ? ezen az alapon fél Bp-el össze lehetne jönni mert majdnem mindenkiben aki vonzó van valami szerethető is -de akkor hol van ebben a dologban a személyes ?Hol van ebben az ami nekem szól és nem csak "egy lánynak" a végre megoldódott ez is kategóriából ? ugyan ezekkel a paraméterekkel ha jön egy másik akkor az is jó mert VALAKI ugye kell .


Ez nekem néha olyan kiábrándító .. :S


2011. szept. 19. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ébredj fel! Mi is csak állatok vagyunk, ösztönökkel. A nagy Ő nem létezik, illetve valamilyen szinten igen, de rengeteg mászkál belőle. Így lettünk összekötve, az ideálba beletartozó személyek között nem válogatunk.


Ha keselyű lennél, akkor egy életre elkötelezhetnéd magad egy másik keselyű iránt, és halála után is kitartanál mellette. DE nem azért, mert a keselyűk olyan szuper (spirituális) jó fejek, hanem egyszerűen ezt hozta ki belőlük az evolúció.


Fogadd el, nekünk ilyen lapot osztottak.

2011. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem neked az fáj hogy sokan feladták a nagy Ő keresését és a legtöbb mai kapcsolatban egyszerűen nincs meg az amit szerelemnek hívnak. Ehelyett már annak is örülnek ha találnak valakit aki a "még elmegy" kategóriába tartozik és "boldogan" összejönnek vele mert már nem bírnak tovább egyedül lenni. Felállítanak egy listát hogy milyen szempontoknak kell megfelelnie az illetőnek és nem a szívükkel hanem az eszükkel döntenek hogy ők most az illetőt úgymond "szeretik".

Pedig általában az ilyen kapcsolatokban nem hogy boldogok nem lesznek sose de idővel még meg is utálják egymást a partnerek mivel akaratlanul is emlékeztetik a másikat a korábbi megalkuvásukra és hogy ezzel elvágták magukat a lehetőségtől hogy boldogok lehessenek. Főleg amikor kiderül hogy vannak mások akiket talán még szeretni is tudtak volna ha nem lett volna úrrá rajtuk a "lehorgonyzási láz" (tudom miről beszélek, szüleim az élő példák erre)...


És ezt röviden társfüggőségnek hívják. A legtutibb módszer az önmagunkkal való kicseszésre.

2011. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és mi a megoldás ? nagyon köszönöm amit írtál utolsó mert érdekes ! és az első válaszolónak is köszönöm,m ég akkor is ha remélem nem így van..!


Szóval mi a megoldás kedves utolsó ?


(többiek írjatok még ,mert szerintem érdemes ilyeneken gondolkodni !! és kíváncsi vagyok ki hogy látja ! )

2011. szept. 20. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szóval mi a megoldás kedves utolsó ? "


1. Soha fel nem adni a reményt hogy találj valakit akivel képesek lennétek szó szerint egymásba bolondulni (de ne is görcsölj rá a dologra).

2. Nem félni az egyedülállóságtól. Tudod egy kapcsolat a közhiedelemmel ellentétben nem elengedhetetlen része a boldog életnek (csak azok számára akik nem képesek valamiért eléggé szeretni önmagukat, ezért másoktól várják a szeretetet, bár ők épp ezért nem is lesznek ugyebár boldogok soha). A legjobb kapcsolatok általában úgy kezdődnek hogy mindkét fél mielőtt találkoztak egymással már elégedettek voltak önmagukkal, kiegyensúlyozottak voltak már egyedül is sőt nem is igazán érezték szükségét annak hogy most ők gyorsan találjanak valakit. Mert tudták hogy a szerelem nem tartozik a boldog élet alapfelszereltségéhez, hanem egy extra, egy olyan dolog ami még jobbá teszi az ember amúgy is jó és kiegyensúlyozott életét.

És hogy hogyan érheti el valaki hogy szeresse önmagát? Olvasd el Csernus néhány könyvét (pl. A férfi, A nő) és megtudod (ő ezt jobban el tudja magyarázni mint én).


00:06-os voltam.

2011. szept. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!