Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyen fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik amolyan művészlelkek. Nem az olyanokra, akik cigiznek, drogoznak. Hanem "festegetek, írok, rajzolok, gitározok " típusúakra ( na de nem mind egyszerre..:D) Ja és persze, bárhogy is tagadnám, fontos a külső is, szóval legyen helyes...
2011. szept. 20. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

itt vagyok


nem drogozok, nem cigizek de művész se vagyok :D

2011. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lady Jesus válasza:
Hát én találtam olyan srácot, aki gitározik, meg rajzol, meg satöbbi, és 3 hónapja megvagyunk.:D Szóval igen, vannak még ilyen fiúk, csak meg kell őket találni...Vagy hagyni, hogy ők találjanak meg.:D
2011. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
~ 6 milliárd ember közül csak van. Csak persze őt biztos nem fogod buliban megismerni mert több mint való nem jár ilyen helyekre. ránézésre az utcán meg meg nem mondod hogy milyen.
2011. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek, minden fiú cigizik és drogos.. -.-
2011. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vannak, és én is ilyen vagyok, csak lányban :)
2011. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát én nem eggyel találkoztam már, elég béna lehetsz ha nem tudsz kifogni egyet :))
2011. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tetszik a válasza:

Én annak tartom magam, úgyhogy igen, vannak. Amiket az idézőjelbe írtál, mind érvényes rám, de inkább billentyűs vagyok, énekelek.Mondjuk másról nem olyan sokról tudok. Ha a kinézet is számít, akkor Kb 1-2 ezrelékre csökken a létszámuk az összesből. Ha ügyes vagy, találsz ;)


Íme pár ismerősöm összeálltak és drogozás, iszogatás és miegyéb helyett beülnek ide és nyomják:

http://www.youtube.com/watch?v=h50a2u-nPp8&feature=related

2011. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyet tudok, ő már foglalt :). Viszont dohányzik is meg néha sörözik, de meg is tud élni a "művészkedésből".
2011. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A vers írás művészkedésnek számít?



17/F

2011. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nálam a versírás igen, bármi ami nem számítógépből, meg az ehhez hasonló izékből áll. ( Persze nem baj, ha valaki szeret gépezni, csak ugye ne legyen olyan, hogy folyton arról beszél.) Igazából az tetszik bennük, hogy nem olyan tucatfiúk.. már olyan unalmasak. És erre csak, most jöttem rá, hogy nem az "ilyenek" között kéne keresgetnem. De persze azért nincsenek nagy elvárásaim, sok mindent leírtam, de nem kell mindennek teljesülnie.:)
2011. szept. 20. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!