Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Hogyan csajozz egyetemen-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hogyan csajozz egyetemen- kezdőknek!? "

Figyelt kérdés
Szoval kéne egy kis segítség, még nem volt barátnőm... ez csakis az én hibám , mert mulya vagyok , vagy nem tudom. Mivel nem járok buliba ezért ugye marad a suli, de hát nem sok ötletem van hogy kéne hozzákezdenem, vagy nem is a hozzákezdés, mert a szia stb... eddig megvan a dolog, hanem inkább hogy folytassam, vagy nem tudom nagyon nagy kavar van a fejemben már , nagyon nagy.
2011. szept. 21. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A suli egyetem ha jól értelmezem a kérdést. Egyszerű, spanolj össze minél több lány csoporttárssal. Megvan a közös (nyitó) téma, az aktuális tantárgy amin éppen ültök. Kérd el az e-mail címüket (mondván nem tudsz minden órán ott lenni, vagy hogy hova küldhess nekik extra anyagot ha éppen azt tudsz), a nevüket (le is csekkolhatod őket közösségi portálokon, így megtudod van-e értelme bármi komolyabba kezdeni velük...bár nem mindig mérvadóak az ilyen dolgok). Ha jobban megy nekik, mint neked a tárgy, kérd a segítségüket, vagy add a segítséged, tanuljatok együtt, vagy járj el velük suli után valami szórakozóhelyre!


Remélem segíthettem! :)

2011. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen oldom meg.

Szia!....aztán ami eszembe jut gátlások nélkül.

Ha tetszik akkor jó (sima ügy), ha nem akkor van ilyen (van más).

Ennyire egyszerű és ahogy észrevettem a csajoknak bejön a spontán reakció és beszólogatások (persze ne legyen túl sértő, mint pl. dagadt vagy - finoman: bőven van mit fogni)

2011. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Te is a bölcsész karra jársz? Megiszunk egy hubit?
2011. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a legnagyobb baj az szerintem, hogy a bulikban csak ribik vannak, a normálisak meg visszahúzódók :(
2011. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha villanykarra jársz, akkor sehogy (5% nő, mind ribi).

Egyéb esetben nem tudok segíteni, mert én sajnos villanykarra járok. xD

(ezért is próbálkozom máshol)

2011. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szia!....aztán ami eszembe jut gátlások nélkül."

Na erről ez jut eszembe: "Ha megfigyeltük eddig hősünket, egy különös tulajdonságát ismerhettük fel: sohasem mondott

igazat, de nem is hazudott. Csak éppen habozás nélkül kimondott mindent, ami eszébe jutott..."(A tizennégy karátos autó)

Szóval csak úgy mint Gorcsev :)

2011. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hova jársz egyetemre?
2011. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

10:27


"(persze ne legyen túl sértő, mint pl. dagadt vagy - finoman: bőven van mit fogni)"


te olyan szinten idióta vagy, hogy az hihetetlen... Ennek a kettőnek ugyanaz a jelentése, és egy kövér csajt ugyanúgy frusztrál mind a 2 kifejezési mód(nem vagyok kövér, se csaj, csak tudom).

Pl ha azt mondom neked, hogy egy darab szar vagy, akkor az sértő, de ha azt mondom, hogy egy darab kakika vagy, az már nem az? Ugyanúgy mind a kettő sértő.


Mellesleg alapszabály, hogyha nem annyira szép csajt próbálsz felszedni, akkor soha, de soha ne oltogasd, mert 2 forgatókönyv lehetséges: úgy berág rád, hogy azonnal lelép, vagy pedig nem válaszol semmit, lenyeli, de a beszélgetés további részében kellemetlenül fogja érezni magát, és ezen fog agyalni, ami megint csak nem lesz jó pont neked. Persze az ilyen netes fizetős írásokban, mint a casanova iskola meg ilyen darab szarok, ezeket olvasgatod, hogy a csajnak be kell szólni, meg bunkónak kell lenni. Ez működik, HOGYHA: nagyon helyes vagy és nem számít, mit mondasz, mert úgyis rád van valaki kattanva, te pedig éreztetni akarod, hogy ki az alfa. De ha a kérdezőnek 20+ évesen még nem volt barátnője, egészen biztos nem az a kategória. Vagy a másik helyzet, amikor valaki tényleg nagyon fullos csaj, és butácska kicsit, és te is elég jól nézel ki, bár nem vagy a helyes kategória. Na ezek a lányok az egész életükben azt hallják, hogy "ilyen gyönyörű vagy meg olyan szép vagy, meg annyira szépek a fogaid", és ha kicsit odapörkölsz nekik, kilépteted a komfort zónájából, ahol úgy érzi, ő irányít, és ezzel kapsz egy KIS esélyt arra, hogy felszedd, de ezekből általában MAX egyéjszakás kaland lesz, mert a csaj hamar rájönne, hogy te valójában nem ilyen oltogatós macsó vagy.



Én a kérdezőnek, és az összes többi "ilyen" helyzetben lévő srácnak azt tanácsolnám, hogy szemeljenek ki átlagos lányokat, akikkel kb egy súlycsoportban vannak, és legyenek velük kedvesek, de egyben kicsit távolságtartóak is. Sok srác ott cseszi el a csajozást(azon túl, hogy nem mérik fel a helyzetüket, hogy hogyan is néznek ki és mi a realitás), hogy leül egy csaj mellé, és elkezd pofázni magáról 10 percet, a csaj meg csak hallgat és gyakorlatilag leszarja, hogy te mit magyarázol, mert már mehetnéke van neki... És az ilyen lányokhoz vezető úton nagyon nagy szerepe van a bókoknak. Nagyon sok átlagos és kicsit afeletti(de még nem a szép kategóriás) csaj panaszkodik, hogy soha nem kapott még igazán szép bókot, csak részeg f@sziktól, akik a tánctéren hót részegen meg akarták b@szni és ennek érdekében elmormogtak egy "de gyönyörű vagy"-ot. És ilyenkor szinte elolvadnak, nagy adag önbizalmat kapnak, ami által jó érzik magukat a társaságodban, és ez volna a cél. Ezen kívül felesleges ilyen "sablon" nyitásokkal próbálkozni, mert azt a csaj nagyon, de nagyon hamar ki fogja szúrni és egy nagyot fog rajtad röhögni vagy hangosan, vagy csak magába. Mindig spontánnak és konkrétnak kell lenni, és csak azt mondani, amit valóban úgy is gondolsz és a helyzet adja.

2011. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan suli olyan évfolyamára járok ahol a diákok min 80%-a lány. Ezenkívül én általában felismerem, hogy igen na ő túl jó csaj hozzám képest (haver szerint ez hülyeség, de hát ő könnyen beszél akinek minden ujjára jut...), aztán nekem nem magasak az igényeim, ismerősök szerint inkább alacsonyak. Végül, a bókolásról annyit, hogy elvileg megy, ha bókolni akarok akkor megy, ha nem akarok, néha még akkor is :S
2011. szept. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!