Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öreg vagyok hozzá? Asdasdasd

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öreg vagyok hozzá? Asdasdasd

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok és tetszik egy 13 éves lány. Szerintetek nagyon öreg vagyok hozzá? Ő olyan érettebb fajta. Szerintetek?
2011. szept. 21. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem 3 év nem olyan nagy korkülönbség. Lehet, hogy most annak tűnik, de majd huszonéves korotokban abszolút nem fog számítani. Főleg, ha az "érettebb"-et agyi szintre érted. ;)
2011. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 :) :) :) ***** válasza:
nem
2011. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Keféljetek nyugodtan.
2011. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek csak egy dugásra kell egy lány:S
2011. szept. 21. 14:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még sajnos sok az a három év javadra. ö még gyerek, kiskorú,te mega már fiatalkorú vagy, kamasz. ha pl a szülei vagy bárki ellenezné a dolgot és feljelentenének, bajod is lehetne belöle. liliomtiprás, vagy mi
2011. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szerintem kezdj el közeledni felé.

Nem olyan sok az a 3 év.Van olyan lány aki 15 évesen 20 évesekkel jár.Ha tetszik, ne érdekeljen a kor, főleg ha érettebb is.

2011. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy az
2011. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem sok, de megtud mutatkozni sok esetben, mennyit számít 3 év.


18F-13 már sok lenne lehet :( :)

2011. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Te is tetszel neki?Vagy ezt nem tudod?Ha tetszik neked ne érdeklejen a kor!:)Én is azt mondom kezdj el közeledni felé.Beszélgess vele közömbös témákról.pl.suli

Nem vagy öreg hozzá..

2011. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Néha egyformán vannak az óráink és eggyütt megyünk a busszal, akkor szoktunk beszélgetni, szerintem én se vagyok közömbös neki. Csak légyszi ne nézzetek hülyének, még nem volt dolgom komolyabban lánnyal:S
2011. szept. 21. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!