Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt hogy nem találod a helyed a világban és tiszta szerencsétlenség vagy mindenben és mindenkivel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 14:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jah, már pár éve, remélem hamarosan vége lesz ennek, mert nagyon rossz :// L
2011. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Valaki0702 ***** válasza:
Ilyet mindenki érzet nekem csak 1 hónapig tartott :) ;)
2011. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

depis voltam mert sose lesz bnőm (sírtam is, bevallom) kb fél éve... azóta belekezdtem a személyiségfejlesztésbe, és sokat fejlődtem! Volt egy csókom is részegen, de sajnos ennyi! Majd most hétvégén beleadok mindent és felszedek vkit:D Bekaksizok, csak enyhén ittasan simán odamegyek lányokhoz, nincs félelem, remélem józanon is fog ez így menni:P

F18

2011. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Most is azt érzem.

Nem tetszek senkinek, nem tudom hogy van e egyáltalán olyan lány aki járna velem. Nem vagyok már túl fiatal, a korombeliek már rég párkapcsolatban vannak de én még teljesen tapasztalatlan vagyok.

Életemben egyszer randiztam több nem történt,de ennek már 6 éve.

Akiknél próbálkoztam azoknak nem jöttem be.

Félek hogy egyedül maradok.

2011. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

pont most érzem ugyanezt... :/

20/L

2011. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Állandóan ezt érzem... csak tudnám MIÉRT!?!!?
2011. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
egy jó ideje már én is csak ezt érzem :S
2011. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Évek óta ezt érzem, és semmi sem segít.
2011. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Jó ideje érzem ezt, amellett, hogy alapvetően boldog vagyok.
2011. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Pont így éreztem 1-2 hónapja magam, elegem volt a magányosságból, meg abból, hogy nincs akivel erről bizalmasan lehetne beszélni. Ezt már csak annak is köszönhetem, hogy az a fajta ember vagyok, aki a problémáit inkább megtartja magának, nem terhel vele másokat, így mindenki vidámnak, nagydumásnak, viccesnek tart, még a családom is, de valójában fingja sincs senkinek, hogy mit érzek sokszor legbelül. Aztán elegem lett az önsajnálatból, szánalmasnak tartottam saját magam, átgondoltam miről tehetek én, és hogy tudok azokon a dolgokon változtatni, és próbálok is változtatni. Bár egyenlőre még sajnos továbbra is egyedül vagyok, de akkor is pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, és próbálok nyitott szemmel járni. Amit tudok ajánlani neked is, hogy kicsit nézz magadba, és hidd el, te is értékes ember vagy.


18F

2011. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!