Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fenntartható a baráti viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenntartható a baráti viszony hosszútávon?

Figyelt kérdés

Lány-fiú barátság, az egyik fél többet akar, a másik viszont ragaszkodik a baráti viszonynál maradáshoz. Mindketten tudják a másikról, hogy ki hányadán áll.


Mi van akkor, ha a szerelmes fél hajlandó folytatni a megszokott kerékvágásban? Beleőrül egy idő után, vagy lenyugszik, és az ő érzései is átalakulnak barátsággá?


Huszonéves felekről van szó, azaz nem gyerekekről.


2011. szept. 21. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a fél, amelyik többet akar, megőrül, megöli a másikat, majd végez magával. Szóval a kérdésedre a válasz: nem.
2011. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha a szerelmes fél talál egy másik lányt akibe beleszerete és ő lesz neki az első lány, akkor minden további nélkül igen!


Persze néha akad kivétel... aki be tudja tökélni h ez van de az idő.

2011. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tatható fenn, embertelen lenne.
2011. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha a szerelmes fél talál mást (ami persze időbe telik) akkor igen.
2011. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok jöttek. Azt nem említettem még, hogy a két fél napi kapcsolatban van, azaz felejtés és effélék kizárva. Így is előfordulhat, hogy a szerelmes fél talál valaki mást? Hiszen az utolsó helyen jutna eszébe bármilyen ellenkező neműre úgy nézni.
2011. szept. 21. 20:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Te melyik fél vagy?
2011. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék teljesen szituációfüggetlen választ kapni, éppen ezért nem árultam el semmit, azt sem, hogy ki melyik fél, vagy hogy érintett vagyok-e egyáltalán. :)
2011. szept. 22. 08:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát jó. :)

Hosszútávot nem tudok, de az elején elég gázos a dolog. Nehéz visszatérni a régi kerékvágásba. Azért alakulnak az érzések. Csitulnak, néha azonban jobban előtörnek.

Meg igazából itt sem lehet általánosítani. Nekem nehéz ez az egész. (Sajnos pont így vagyok.)

Hm, jó kifejezés ez a beleőrül. :) Néha tényleg így éreztem, olykor még talán most is...

2011. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs értelme. Értelmetlen színjáték lenne ez a "barátság", mivel mindkét fél tudja, hogy mi a szitu. Persze ott van a lehetőség, hogy a szerelmes fél talál mást, és akkor folytatható a barátság. De hogy ez mikor következik be, bekövetkezik-e egyáltalán azt nem lehet megmondani.

Ha a szerelmes fél hajlandó folytatni, akkor a saját nyaka köré tekeri a kötelet.

- Huszonéves fiú, a szerelmes fél. Soha többé ilyet...

2011. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alex Lion ***** válasza:
Háhá, én éppen ilyen szituációban vagyok, és bátran mondthatom: soha nem fogok kiábrándulni belőle, és nem is akarok, nem akarok mást szeretni! Minden nap beszélünk/találkozunk, és lehetetlennek tartom hogy csak barátok legyünk. Nem tudok beletörődni! Úgy hogy továbbra is próbálkozok... Mondjuk nem esik jól hogy Ő már teljesen eltemette az érzéseit... És azt is nehezen viselem, hogy (csak!) nekem panaszkodik arról, hogy megismerkedett egy sráccal aki nagyon megtetszett neki és a barátnője "ellopta" tőle >.< Tehát a kérdésedre egy szóban válaszolva: NEM!
2011. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!