Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nek-tek gondot okozna? Hosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nek-tek gondot okozna? Hosszútávon működhet így is ha szinte 100% h sose fogtok (igazán jót) együtt bulizni?! Nem is az h jót, de semmilyet se.

Figyelt kérdés

ezenkívül egy rossz szavam nem lehet a kapcsolatunkra,nála jobbat nem is kívánhatnék,csak van ez a probléma,és valljuk be kicsit zavar.én se vagyok az a hetente 3szor buliban részegen fetrengős típus,de néha jól esne így is,buliban kikapcsolódni a barátommal együtt.a probléma csak az h ő meg a rock/metál koncerteket részesíti előnyben.

voltam már rock koncerten vele,de nem igazán éreztem magam jól,főleg mivel csak álltam ott mint egy f@sz,ő meg nem akart otthagyni,pedig láttam rajta h menne tombolni az első sorba,hihetetlen sz@r érzés volt.

hasonlóan ő se érezné jól magát egy buliban,diszkóban...nem is akarom ráerőltetni.


ha számít,huszonévesek vagyunk mindketten.

van vki hasonló helyzetben?


2011. aug. 26. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
rendezzetek ti egy házibulit, és akkor a zenéket is ti válogathatjátok meg. :)
2011. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem Rock fesztiválokra kell menni, ha ennyire eltér az ízlésetek. Legyetek csak ti kettesben, egy vacsi, könnyű lassúzene miegymás, táncoltok, aztán lesz ami lesz (Megkapod a magadét >.<)
2011. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ez szmáít, én is Rock/Metál hallgató vagyok.:D
2011. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát sztem ez a ti korotokban már nem kéne h bajt okozzon :P Egyébként én is a rockzenét szeretem de az ember el tudja magát engedni olyan helyen is, ahol nem feltétlenül a kedvencei mennek nem tudom mit kell ott állnod mint egy f@sz :P Persze ha az ember úgy megy oda h jajj én nem is szeretem ezt a zenét nincs is kedvem akkor persze h ez lesz...
2011. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
ha egyébként jól megvagytok, ez önmagában nem probléma. fogadd el, hogy bulizni különböző helyekre jártok, nyilván vannak olyan programok, amelyek mindkettőtöket érdekelnek, oda együtt mentek. mindenhol van olyan, hogy valami szórakozási formát vagy hobbit az egyik szeret a másik nem.
2011. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Velem mindkét helyen jobban járnál. :)


Nyitottság, ez a kulcsszó!!! Egyikőtök sem tesz semmit sem a másik oldal megismeréséért! Ez így nem fog menni!


Csak csináljátok!!!!! Legalább fél óráig!!! Utána valószínűleg jobban fog menni!

2011. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én próbáltam nyitott lenni, 2,5 órát ráztam magam barátnőmmel a morriszonszban, hogy örüljön, és elmondhatom, hogy egy kalap szar volt az egész és egyáltalán nem éreztem jól magamat. Ennyit erről.


És szerintem akkor okozhat gondot, ha egyikőtök nagyon nagy partiarc, egyébként nem kéne hogy így legyen...

2012. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!