Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élnétek olyan párkapcsolatban/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek olyan párkapcsolatban/házasságban ahol az egyik fél külföldön dolgozik hosszútávon?

Figyelt kérdés
Nem azokra gondolok elsősorban, akiknél hazamegy a munka után és utána nem megy ki többé, hanem akiknél pl. külszolgálaton van kb. 1 évet minden 2-3 évente és nem is látogathat soha haza. El tudjátok képzelni magatokat egy ilyen kapcsolatban? Azért kérdezem, mert én egy ilyen házasságban élek és sokszor megkapom másoktól, hogy ez kibírhatatlan, durva, nem tudnának így élni, miért vállaltam stb. Éppen a minap is ez történt, pedig nem szoktam panaszkodni, én így is nagyon boldog vagyok a párommal, de valamiért nehéz ezt elhinni? Szóval ez tényleg ilyen "gáz"?
2009. júl. 19. 08:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Engem ez azért zavar, mert a hátam mögött is erről beszélnek, visszahallom rokonoktól, hogy hogy lehetett ilyen házasságba belemenni.
2009. júl. 19. 08:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fix, hogy nem élnék ilyen kapcsolatban, de ha te jól érzed magad benne, akkor ne törődj azzal, hogy mások mit mondanak! Lényeg, hogy te boldog vagy, csak ez számít!
2009. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

több oka is van ,ha ezek igazak rád ,maradj vele:

1,nagyon szereted

2,ő is nagyon szeret

3,értetek dolgozik keményen

4,jó vele az ágyban

5,ha már idősebb vagy kinőttál a pasizós korszakodból és most végre rátaláltál

6,ha megbíztok egymásban

7,sosem csalna meg

8,amikor itthon van szinte csak veled foglalkozik

9,ha annyira szereted hogy más véleménye nem érdekel

10,ha az előző kilencre igennel válaszoltál:)maradj vele


17L

2009. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim sajnos nem azt látják ebben, hogy mennyire kitartunk egymás mellett a férjemmel...nem értem, hogy miért. Talán féltékenyek, hogy nekünk még így is sokkal jobb a házasságunk, mint a legtöbb embernek? Nem tudok rá más magyarázatot találni...talán irigylik a boldogságunkat vagy nem tudom. Szerintem bunkó dolog, hogy szemembe is mondanak olyanokat, hogy hogy lehet ezt kibírni, nem? Erre mit válaszoljak? Végülis csak akkor jut eszembe, hogy egyedül vagyok magamra utalva a gyerekekkel, ha eszembe juttatják. Mit csináljak, hogy leálljanak? Kezdem magam nagyon rosszul érezni, hogy talán csak én vagyok olyan hülye, aki ennyivel beéri?
2009. júl. 19. 08:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Ebből csak egyre nem a válasz, de ez nem döntő szempont. :)
2009. júl. 19. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj a véleményekkel.Ti szeretitek egymást,és ez a fontos.Azért nem értenek meg benneteket,mert manapság a párkapcsolatok legtöbbje csak a szexről szól.Azért tartják kibirhatatlannak,mert elképzeni sem tudják,hogy valaki kibírja,ha nem dugják meg mindennap.Ti gondolkoztok felelősségteljesen.További sok boldogságot nektek!
2009. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A parom edesapja is igy dolgozott, es az anyja nagyon gyakran megkapta ugyan ezt, hogy miert vallalta, miert nem keres mast, hogy lehet igy elni... Erre csak annyit mondott, hogy jobb egy ev vele, es ket kulon, mint egy elet nelkule.

Meg nem voltam ilyen helyzetben, de biztos, hogy ha erre kerulne sor, ezert nem hagynam el a parom.

2009. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!