Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok, hogy ilyeneke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, hogy ilyeneken jár az agyam, a volt párommal kapcsolatban? Mi történt velem?

Figyelt kérdés

A hétvégén találkoztam a volt párommal. Nem előre megbeszélt alapon, csak ő ugyanazon az eseményen vett részt, mint én. Beszélgettünk erről-arról, többször összefutottunk, ebben nem volt semmi, hisz annak idején (kb. 1 éve) békében váltunk szét, közös megegyezéssel.

Nekem azóta van új párom, akit nagyon szeretek, mégis...

Egész idő alatt a volt páromat figyeltem, követtem a tekintetemmel, érdekelt, hogy hol van, mit csinál, kivel van, valami belső kényszert éreztem arra, hogy vele legyek... holott van párom, akit szeretek...

Nem történt semmi, meg se fordult a fejemben, hogy megcsaljam a páromat, semmi ilyesmin nem gondolkodtam, nem erre utal a "vele legyek", de akkor sem értem... Miért lettem féltékeny egy másik lányra, akit már régebb óta ismer?! Folyton azt néztem, hogy ott csüng rajta, és "kopjon már le róla", pedig tudom jól, hogy ők csak régi jó barátok, és a sráchoz nekem sincs már semmi közöm, sőt, ha rajtam múlna, nem is hiszem, hogy akarnám vele újrakezdeni...

De mégis, egész végig ez járt a fejemben, hogy ott az a lány, és folyton vele van, és úgy idegesített... Máshogy nem tudnám mondani, csak úgy, hogy féltékeny voltam rá...

De nem értem, miért?!

Valaki tapasztalt már hasonlót? Ez nem normális dolog...

(23/L)


2009. ápr. 25. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes dolog, hogy felkavart az ex-szel való találkozás, és az is, hogy kicsit előjöttek a régi érzések. nincs ember a Földön, aki az ilyesmire teljesen közömbösen reagálna. ezért is lettél féltékeny a jelenlegi barátnőjére. nekem sem tetszik, amikor néhanapján megnézegetem az exeimet iwiwen, és konstatálom, hogy új barátnője van, ilyenkor engem is elfog egy kis féltékenység. ne törődj ezzel a dologgal, koncenrtálj a jélenlegi párodra.
2009. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még ha a barátnője volna, érteném... De írtam, hogy csak jó barátok, már régről. Mondjuk az igaz, hogy a lány eléggé rá volt mozdulva, de ez már akkor is így tűnt, mikor jártunk... Elég közvetlen csaj... De nem járnak...


Amúgy köszönöm a válaszodat. Igen, jobb lesz a páromra koncentrálni. Már úgyis hazajöttem, az ex meg ott maradt.

De akkor is kellemetlenül érzem magam emiatt :S

2009. ápr. 25. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!